Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik utálják a sulit, mit...

Akik utálják a sulit, mit szólnak ha majd a vakcinának köszönhetően lecseng a járvány, és esély se lesz többet digitális sulira?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem felakasztják magukat...
2021. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez komoly kérdés? Aki annyira nem szereti, megvan az esélye levelezőn folytatni. Aki nem teszi, ha akarja, ha nem, megy vissza. Ennyi, nincs más opció, ha akar érettségit, szakmát, diplomát. Csinálja vagy nem.
2021. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
#1 én tuti fel fogom magam akasztani xd
2021. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Jahj micsoda tragédia lehet 12 évesen suliba járni..
2021. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondom, hogy utálom a sulit, de nekem a digitális tanrend sokkal jobban bejön. Nem csak kényelem, de hasznosság szempontjából is. Egyetem. Pedig elvileg fontos lenne a gyakorlat, de amilyenek a "gyakorlataink", mit mondjak, nem veszítek túl sokat:( Amúgy nincs levelező.

Természetesen, ha újra be kell járni, akkor elfogadom, mint ahogy a járványhelyzet szabályait is elfogadom. Nem drámázok egyik verzió miatt sem.

2021. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozom azok közé akik szeretik a sulit de azért nem játszom el a hattyú halálát hogyha be kell menni.


Nekem őszintén mindegy hogy digitális vagy normális oktatás folyik, megpróbálok alkalmazkodni a helyzethez, mert nem éri meg lázadozni, majd változik a helyzet magától.


Lehet az én felfogásom nem a legjobb, de legalább egy csomó stressztől megkímélem magam, így hogy egészséges arányban szarok az egészre.

2021. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Naivak vagytok. itt ez a járvány majd elmegy, de jön X másik

És arra ugyanúgy bezárás karantén távokt lesz a válasz.

A jövő diákjainak ez napi rutinjuk lesz.

Soha többet nem lesz visszatérés a kizárólagos jelenlétibe. Soha.

Ne legyünk már olyan naivak hogy lemegy ez a járvány és vége.

Soha többet nem lesz olyan mint volt.

A jövő diákjai megszokják majd hogy az iskolapad az év egy részében virtuális lesz.... és ez így is van jól.

2021. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es


Igen igen, és akik annyira szegények azok hogy oldják? Gondolom sehogy, kiesnek és majd felnőve segélyeken élnek...

2021. jan. 10. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tragédia majd akkor lesz, ha önállóan kell helytállniuk az életben és viselni a tetteikért a felelősséget.
2021. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez most egy jó alap arra, hogy lássák, miben kéne fejlődnie a digitális tanrendnek, hogy a későbbiekben alkalmazni lehessen majd évek múlva. Nem biztos, hogy aljalmazva lesz alapjáraton sok gyereknek szüksége van a szociális életre.


Vannak akiket kiközösítenek vagy messziről járnak be, nekik rossz lesz, de visszarázódbak, viszont azoknak, akik meg barátkoznak bent, azokbak jót tesz, hogy bejárnak.

2021. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!