Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha burkoltan lehülyézne a...

Ha burkoltan lehülyézne a tanárotok, visszaszólnátok neki? (Egyetemen vizsga közben)

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy értelmes ötlet lenne, mert egyrészt feltehetöen nem ok nélkül tett megjegyzést, másrészt meg ha elkezdesz hözöngeni, akkor garantáltan megbuktat.

De érdekelne, konkrétan mit mondott és milyen helyzetben!

2021. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Hat valszeg nem a semmire hulyeznek.

De amugy nem tudom. Nem hiszem. Engem nem erdekel mit gondolnak/mondanak rolam. Ugyis halaisten csak par ora erejeig talalkozunk, azt se mindennap.

2021. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétségtelen jólesne visszaszólni, de nem javaslom...a lényeg, hogy átengedjen.


Gyanítom nem véletlenül szólt be, okot adtál rá.

Ne nézz a szemébe, légy szomorú, oszt jónapot.

2021. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jogosan förmedt rám, de még ilyen helyzetben nem voltam és nem tudtam, hogy ilyenkor mit a legjobb tenni vagy nem tenni. Úgy csináltam, ahogy te írod utolsó, lesütöttem a szemem és ott annyi is volt 😅
2021. jan. 11. 11:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Összekevertem a szezont a fazonnal és ezen akadt ki
2021. jan. 11. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék vissza. Egyelőre tőle függ, hogy abszolválod a tárgyat, nem bölcs dolog az oroszlán bajszát húzogatni, csak ezt sokan nem fogják fel
2021. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyik vizsgámon a vizsgáztató (öreglány!) által írt könyvből kellett tanulni, vizsgázni, eléggé száraz anyag... ráadásul a tétel sem igazán volt kedvemre, de azért nyögtem belőle valamicskét. A végén közölte, csak a jóindulatának köszönhetem, és a más tantárgyakból szerzett jegyeimnek, hogy megadja a kegyelem kettest és nyújtotta felém az indexet. Amikor nyúltam érte, visszahúzta, és megismételte... majd ugyanez harmadszorra is. Akkor egy nagyon gyors mozdulattal kikaptam az indexet a kezéből, és a szemébe vigyorogva mondtam neki: köszönöm! Azt várta, hogy előbb hálálkodjak neki, mint ahogy a kezembe adja a cuccot, de nem akartam megkockáztatni, hogy átjavítja a jegyemet. :)
2021. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszólnék, de nem teszem, mert amíg ő tanítja azt a tantárgyat biztos, hogy nem fog átengedni egy ilyen után.
2021. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak ilyen élményeim, mondjuk nem vizsgán (irodalomelméletet tanultam, és ugye a "klasszikus" az egy irodalmi korszak, de más jelentése is van... én olyan jelentésben használtam egy irodalmi alkotásra, hogy időtálló, erre elkezdte, hogy reméli, hogy az csak egy félreszólás volt, mert hogy nem tudom, hogy az a mű romantikus... ). Forgattam a szemem egyet, azt' kész. Kakaskodni nem álltam volna le, biztos én húztam volna a rövidebbet.
2021. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!