Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kő alatt él az a diák, aki ma...

Kő alatt él az a diák, aki ma megjelent az iskolában hátizsákkal, és csodálkozott hogy jééé még mindig online van?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban hol élt? Kő alatt? Lakatlan szigeten? Se rádió se tv, se net hogy nem hallott a hosszabbításról?

A csapból is ez folyt, ha nem akarok hallani róla, akkor is hallok.


2021. jan. 11. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Lehetséges, én is laknek inkább egy erdőben elszigetelődve mindentől..
2021. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

persze, kő alatt... de azért a live game video a twitch-en megy.

arra van net másra nincs.

2021. jan. 11. 11:52
 3/25 A kérdező kommentje:

"Lehetséges, én is laknek inkább egy erdőben elszigetelődve mindentől."


És mi az akadály? Kanadában volt egy fickó, aki otthagyta multis állását és egy hátizsákkal meg egy puskával a vadonba kiköltözött...

mi az akadály?

2021. jan. 11. 11:53
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Ja hát akkor csak szimplán nem néz tv-t,nem olvas újságot, nem nézi a facebookot,van ilyen
2021. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem már úgy iskolába, hogy szabad nap volt. Voltunk vagy 6-on, s az egyik nem diák, hanem tanítónő volt. :D
2021. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, ez azért valahol gáz. Mondjuk az is közrejátszik benne, hogy kedves magatehetetlen, szerencsétlen kormányunk és vezetőik a teljes bizonytalanságban hoznak meg egyik napról a másik ad hoc döntéseket...
2021. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen osztálytársam általánosban, aki még szünetekkor is képes volt bemenni mert elfeledkezett róla hogy nem kell suliba menni. Azt most meg egyetemen van, programozónak tanul és elég jól is megy neki.

És ő sem élt kő alatt, minden őszi, téli és tavaszi szünet előtt vagy 20x elett neki mondva hogy hétfőn nem kell jönni, mégis bejött.

Egyszerűen csak szétszort volt, ennyi...

2021. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valószínűleg ugyanott él, mint azok akik naponta kiírják 5-7x a kérdést, hogy mikor nyitnak az edzőtermek... :-D
2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Balázska, semmiféle bizonytalanság nincs!


Mondj egyetlen dolgot, ami egyik napról a másikr aérvényes!

2021. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

#9


1. Pénteken jelentették be, hogy február 1-ig zárva tartanak az iskolák, egészen addig úgy készültek az iskolák, hogy e héttől már jelenléti oktatás lesz.


2. Egyik nap bejelentik az idősek vásárlási sávját, egy hét múlva opcionálissá teszik, harmadik nap megszüntetik... ez megy tavasz óta.


3. Az oltásokkal kapcsolatban sem tudnak világosan kommunikálni, ráadásul a vakcinainfo.gov.hu-n is látszik, hogy sebtében, kapkodva rakták össze.

2021. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!