Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanítóként/tanárként milyen...

Tanítóként/tanárként milyen ajándéknak örültél/örülnél az osztályodtól?

Figyelt kérdés

Konkrétan pedagógus véleményére vagyok kíváncsi. 4 év után búcsúzunk, és jó lenne olyat adni, ami tényleg örömet okoz.

Az irány kb megvan, de azért kellenének ötletek.


2021. jan. 13. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tudni a tanárról és mit szeret? Milyen a személyisége, stílusa?

Olyan, ajándékot próbáljátok adni, ami rátok is emlékeztet, pl. Egy közös emlék, osztálykirándulásról, stb.

2021. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ránk ;) a gyerekeinkre. Ezt nem írtam.


Hobbijához (és így a személyiségéhez) nehéz igazodni, mert költséges és tényleg mindent meg is engedhet magának.

Szereti a kézműves/iparművész dolgokat, de annyira nem ismerjük, hogy tudjuk mi az, ami pl a lakás stílusához is menne.

A közös emlékek megörökítése valamilyen formában rendben van (kap egy kreatív albumot a gyerekektől), de kellene még valami...

2021. jan. 13. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ez személyiségfüggő, de az én anyukám (aki tanár volt) szerette, amikor cserepes virágot/növényt kapott a vágott virág helyett. :)


Esetleg egyszerű ezüst fülbevaló/nyaklánc?

Vagy vásárlási utalvány, párologtató, gyertya, olyan tárgy/eszköz, amit később tud használni az órákon (esetleg olyan, amiből hiány van az iskolában). Relax doboz arcmaszkkal, krémmel, testradírral, fürdősóval stb.

2021. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrét dolog jutott eszembe: ex libris pecsét?
2021. jan. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!