Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályodban, sulidban...

Az osztályodban, sulidban volt ilyen verekedés?

Figyelt kérdés
A ti sulitokban is volt már olyan, hogy egy verekedés odáig fajult, hogy az osztálytársad haját erősen húzták és sok haja kiszakadt? Hogy történt, elmeséled?

2020. szept. 3. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nem volt. Felgyujtott haju gyerek, levagott haju gyerek, kitort fogu gyerek, poroltoval osszevert feju gyerek es sok minden.
2020. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt. Normális, alapítványi általánosba jártam, majd evangélikus gimnáziumba, szerencsére nem képezték a közösség részét ilyen deviáns gyökerek.

"Bunyó" persze volt, többnyire birkózás jellegű, hogy sérülést ne okozzon, de azért lehessen leszorítani.

2020. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Nem.
2020. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk hajtépés nem volt, de gyakran voltak nagy verekedések. Komolyabb sérülés nem történt az ütéseken kívül, meg lement egy 2 órás kvrvaanyázás a tanárral. Aztán szerencsére egy normális gimibe mentem, rendes osztállyal.
2020. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Volt, nyolcadikban. Két lany osztalytarsam ksszeveszett, az egyik pedig oldalt kopasz lett, ugy kiszaggatta a hahat a masik. Valamit beszoltak egymasnak, mar nem emlekszem, de a csajszi parokaba jart egesz evben a haja miatt (tenyleg kopasz volt egy bazi nagy korben)
2020. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
A tinikben mindig is ennyire tomboltak az ősember-hormonok.
2020. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
A mi sulinkban nem, de a mellettünk lévő suliban igen, kb. az egész város tudott az estről. Két csaj egymásnak esett, az egyik úgy megtépte a másikat, hogy egy szép tenyérnyivaló hajcsomó a kezében maradt. Persze, utána büszkén szelfizett a kezében a hajcsomóval.
2020. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
Nem
2020. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Valamikor 5.-8.-ban volt. Csak nem az én osztályomban.

Egy román és egy cigány csaj összeverekedett a folyosón, s az egyik egy tincs hajjal rövidebb lett. Az egész felsőtagozat nézte a lépcsőkről s ahonnan még látni lehetett. Még drukkoltunk is. :D


Aztán persze igazgatói ügy lett belőle meg minden.

Hogy min vesztek össze, nem tudom.


(Mielőtt valaki elkezdeni, hogy rasszizta vagyok, vagy valami: a magyar gyerekek azért legalább iskolán kívül verekedtek...)

2020. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Egy durvábbnak mondható verekedés volt, amikor egy 10.-es srác szétverte egy végzős állkapcsát, mert elkezdte őt meg haverját bullyingolni, a kicsit kirúgták, a végzős sulit váltott utolsó évén, mert szégyellte magát.

Meg volt egy orrtöréses sztori, mikor leqrvázta egy gyerek a volt osztálytársam barátnőjét, de ezeken kívül inkább csak pofozkodások mentek néha.

2020. szept. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!