Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnöknek arany karkötő...

Osztályfőnöknek arany karkötő ajándékba? Osztálypénzből?

Figyelt kérdés
Ez normális? Mit tennétek, ha a gyereket osztalyfonokenek ez az ajandekterv lenne kitalalva, es rajtatok kivul minden szulo rabolintott volna?
2021. jan. 13. 14:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Abban igaza van az utolsónak, hogy az online oktatás során a gyerekek érzelmileg nem nagyon kötődtek a tanárnőhöz, és 2.-osoknál ez még aktuális.
2021. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%

Minden osztályban van egy-két nagyon ráérő, fontoskodó anyuka aki megalakítja a szülői munkaközösséget, és előállnak mindenféle agyament ajándékozási ötlettel, amire a többi szülő -rosszul értelmezett jófejségből- igent mond és megszavaz.

Míg a valóság az, hogy nem mernek nemet mondani.

Ajándékozásra meg sor kerül a tanár neve napján, születésnapján, évzárón, pedagógusnapon, karácsonykor, ballagáskor stb...stb...


Egyszerűen nem értető, hogy miért kell állandóan kinyalni a tanárok fenekét??!


Még a Hofi mondta, hogy "a magyar ember egyszerűen nem érzi jól magát, ha nem szaros a szája".

Úgy tűnik, hogy ez a mondása is örök érvényű!

2021. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22-es, szerintem jó dolog meghálálni a tanár munkáját, meg, hogy a gyerekeimet tanítja, ő tanítja meg olvasni, írni, számolni. Valami apróság természetes évzárón, ha elmegy tőle az osztály. Ha már államilag nincsenek megbecsülve, legalább a szülők becsüljék meg őket.
2021. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

23-as.

Az orvosokat már letiltották erről, itt az ideje, hogy az állandóan síró tanárokat is letiltsák.

Amúgy a körzeti orvosodnak mikor vettél utoljára aranykarkötőt??!

2021. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem miért zavar az téged, ha a tanárok kapnak év végén mondjuk virágot vagy csokit. Vagy ha nagyon jó osztályfőnök volt és szerették a gyerekek is, akkor valami apró emléket az osztálytól. Az orvosok annyira nem kötődnek a betegeikhez, mint egy tanár az osztályához szerintem. És az orvosok hálapénzt kaptak. A tanárok soha nem pénzt kaptak az ilyen alkalmakra, hanem apró emlékeket, az meg miért baj?
2021. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
46%

"Nem értem miért zavar az téged, ha a tanárok kapnak év végén mondjuk virágot vagy csokit. "


Tévedsz, mert ez nem zavar.

Sőt ez lenne a normális.

Az viszont már nem normális, hogy egymásra licitálnak a félhülye szülők és aranyékszereket vegyenek egy tanárnak.

Legközelebb autót vesznek neki?

2021. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na így már értelek és ebben egyet is értek veled. Az aranyékszer szerintem is túlzás, az apróságok sokkal jobbak. Meg azzal például én sem értek egyet, hogy vannak olyan szülők akik azt nézik, hogy mikor, mire vihetnek ajándékot a tanárnak. Szerintem év végén (ha elmegy az osztály) valami APRÓSÁG emlékben az osztálytól és pedagógusnapon, meg virág. De azt hülyeségnek tartom amikor a szülők akkor is ajándékot visznek a tanárnak, ha mondjuk csak névnapja van, vagy mert jó jegyet ad a gyereknek. De sajnos vannak akik szeretik magukat b*nyalni.
2021. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"22-es, szerintem jó dolog meghálálni a tanár munkáját, meg, hogy a gyerekeimet tanítja, ő tanítja meg olvasni, írni, számolni. Valami apróság természetes évzárón, ha elmegy tőle az osztály. Ha már államilag nincsenek megbecsülve, legalább a szülők becsüljék meg őket."


Édesanyám tanár. Tudok mesélni róla, mi lesz azzal a sok ajándékkal, ami gyűlik a szekrényben, nem örül neki, és már nem tudja hova dobni. Ő maga is azt gondolja, hogy nem kell minden alkalommal porcelánmacskát, gyertyát, plüsstigrist, ékszert, akármit venni, és szülőként sem akart mindig ilyenekre költeni, hogy más tanároknak vegyenek, hiába kollégái. Ugyanazok a szülők, akik drága ajándékokat vezsnek, a fogadóórán meg nem képesek rávenni a gyereküket, hogy ne hagyja otthon a cuccát stb.

2021. jan. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, a bonbon és a virág szerintme is rendben van és normális. Csak nem ez volt a kérdés.
2021. jan. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek.
2021. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!