Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért veszik a tanárok (néhány...

Miért veszik a tanárok (néhány) rossz néven, ha az összes tárgyból idegen helyen fogok érettségizni?

Figyelt kérdés

Egyfolytában azt hallgatom hogy mekkora munka az érettségi tanári oldalról.

Hát akkor velem dolguk nem lesz, mert az összes érettségimet idegen helyen teszem le, itt helyben nem vizsgázok.

így velem kapcsolatban sem szóban sem írásban sem lesz dolguk, de még a jelentkezésem körüli admin munka sem kell.

És több tanár ezért engem „megszól“ hogy mi az hogy én „idegenbe“ megyek.


Azon túlmenően hogy ehhez közük sincs nem is értem: mi a gondjuk ezzel? csomó munkát megspórolok nekik.


2021. jan. 17. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mi értelme annak, hogy elmész máshová?
2021. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bár ehhez se neked se senkinek köze sincs, de az az értelme, hogy az 5 tárgyól már 1 megvan előrehozottban, és mivel 2 emeltet teszek és itt helyben nincs emelt így a két emeltre eleve más helyre megyek és nem akarok ugrálni így a maradék 2 sima tárgyat is az emelt helyen teszem le.

1 helyen mindet.

ez az oka.

2021. jan. 17. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a tanárok pont magasról tesznek rá, hogy hol fogsz érettségizni. Az ő fizetésük ugyanannyi ha helyben ha máshol érettségizel. Gondolom a sok emelt miatt könleges az eseted és ezért figyeltek fel. Kábé ennyi van a sztoridban a többit meg csak beleképzeled.

A te döntésed, ha idegen nyelven, vagy emelt szinten érettségizel minden tárgyból.

2021. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Gondolom a sok emelt miatt könleges az eseted"


Két emelt annyira különleges lenne? elvégre min 1 emeltet mindenkinek kell tennie(ha be akar jutni egyáltalán felsőoktatásba)


de van olyan szak ahol eleve a két emelt az elvárás.

én is olyan szakra megyek ahol két emelt kötelező-és még ezzel se biztos a felvétel.

2021. jan. 17. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek foglalkozol ezzel?
2021. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

A válaszod után szerintem a tanáraid kifejezetten örülnek, hogy elmész máshová:D

Még egy ilyen hülyét:D

2021. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Napi kamu. Tegnap még pénzügyi auditor volt a kérdező:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2021. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!