Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen prankokat tudtok töri...

Milyen prankokat tudtok töri tanár ellen?👇🏼👇🏼

Figyelt kérdés
Az van, hogy kiakarjuk készíteni, mert nem kedves velünk és tök bunkó...... tippek?

#tipp #Töri tanár
2021. jan. 19. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ötöst szerzel, jól teljesítesz az egyetemen és olyan munkát szerzel, amivel többet keresel majd, mint ő.
2021. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy bunkó embert azzal lehet a legjobban bosszantani, ha bármit is csinál, te nem húzod fel magad és továbbra is kedves vagy vele.
2021. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Példát mondj, nekem volt olyan tanárom akit irritált hogy felhúztam a vállat és leszartam mikor kiabált velem. Na folyton azt csináltam xD
2021. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mondok egyet.

Tudod, vannak a holokauszt tagadók akik gyakorlatilag letagadják a történelmet. Ti is tegyetek hasonlót, bár nem tudom hol tartotok töriben, de feleletnél vagy dolgozatnál kijelenthetitek hogy megtagadjátok az adott történelmi eseményt (pl. Mohács). Hidd el, nagyot fog nézni!!

2021. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tegyél olyat amire nem is számítana: maradj kussban év végéig, és tanulj.
2021. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Kivégzéses gyerek vagy? :)
2021. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Attól biztosan kikészülne ha látná, hogy összekapjátok magatokat és az eredetileg mások bántalmazásába fektetni szánt időben tanulnátok kicsit

Még talán ember is lenne belőletek. Akkor nem lenne észnél.

2021. jan. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első és a második hozzászóló ötlete jutott nekem is az eszembe. Általában ezt a 2 dolgot nem bírják a bunkó emberek(nem muszáj tanárnak lennie).


Amúgy, ha dolgozol diákként és többaz órabéred, mint neki akkor attól kivannak. Egyszer volt szó kötetlenül a diákmunkákról és amikor tanár meghallotta milyen órabérek mennek, kifakadt ránk. (Hát ilyen a munka világa)

2021. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!