Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárokhoz szólnék. Amikor...

Tanárokhoz szólnék. Amikor élből utálnak egy diákot...miért van ez?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom, hogy úgy bánnak néhány diákkal, mint egy ronggyal...amikor nem tett semmit a diák. Miért utálnak meg egy diákot, ha kb a köszönésen kívül nem beszéltek egy szót sem?🤷😑

2021. jan. 18. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Más diák/hallgató, akinek meg nagy a pofája, öntelt, bunkó, vizsgára fel nem öltözne rendesen, azokkal meg megy a jópofi! Azt szeretik, ha tárolók magukkal?
2021. jan. 18. 19:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Taplók* nem tárolók
2021. jan. 18. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az ilyesmi csak ritka esetben indokolatlan. PL. a diák egyszer beszélt az órán és véletlenül jól bevésődőtt az arca a tanár fejébe, esetleg kiderült, hogy nem tanul, csúnyán beszélt a szünetben, stb. sok egyszerű oka lehet.


Persze vannak megkeseredett és ezért undok tanárok, de ők általában mindenkiven gonoszkodnak. És szerintem ilyenből van kevesebb, de sajnos azért akad.

2021. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha egyszer beszélt órán...van akinek ez akkora sérelem, hogy utána képes évekig vagy hónapokig utalni valakit? :/
2021. jan. 18. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok tanár,de néha áthallom,hogy beszél a hugom tanára a diákokkal.

Nem tudom a középiskolai tanárokat most mi lelte, de nem a diákokon kellene levezetni a helyzet miatti stresszt.Én most grafikus mesterképzésen vagyok egyetemen és egy olyan tanárt se tudnék mondani,aki a legfeldúltabb pillanatában is viselkedne úgy,mint a hugomnál példázott tanárok egyik átlagos órájuk megtartása.Ha nem vagy elég türelmes,ne válassz ilyen pályát!Ilyen egyszerű.

Kiemelem,hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK!


20/L

2021. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 teljesen igazad van!
2021. jan. 18. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Jajj backi, ezt úgy mondod, mintha ez tanári sajátság lenne. Mert úristen, néhány tanár ilyen seg*fej.

Megnyugtatlak, nem azért seg*fejek mert tanárok, hanem mert emberek. Ugyanugy ahogy te vagy én. Köztük is van olyan aki előítéletes, vagy épp zsigerből rühell valakit.

Az más kérdés, hogy rossz szakmát választott, de ez nem azért van mert ő tanár. Inkább az a kérdés, miért ment tanárnak az ilyen ember.

2021. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!