Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek Februárban maradun...

Szerintetek Februárban maradunk Online oktatásban? Meg ki milyen hírt vagy pletykát hallott erről?

Figyelt kérdés

Szerintem van rá esély hogy maradunk, az oltást még most kezdték adni a civileknek ha jól tudom. De a középiskolai tanáromtól olyat hallotam, hogy elvileg a pünkösdig fent akarja tartani az intézkedéseket a kormány, van ennek valóság tartalma? Ki milyen hírt vagy pletykát hallott?


Nem a témával kapcsolatos kérésem lenne, lehet ne itt a kérdésem alatt veszekedjetek egymással. Rengeteg kérdésem alatt előfordult már szóval ha lehet ne itt!



2021. jan. 20. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mi már december vége óta tudjuk, hogy legalább a szorgalmi időszak végéig maradunk
2021. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem az egyik egyetemi oktatómat, akivel jóban vagyok; Ő azt mondta, hogy a napokban kaptak egy dékáni emailt, amelyben közölték velük, hogy a második egyetemi félév (február 8-tól) online kezdődik, aztán majd 1-2 hónap után akarnak visszaállni jelenléti oktatásra. (Debreceni Egyetem)
2021. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Hogy mi lesz február elsején a fene se látja előre.


A kormány helyében a végzősöket jelenléti oktatásba míg a most nyolcadikosokat digitális oktatásba raknám át. A végzősöket az érettségi miatt, a nyolcadikosok meg a központi írásbeli után már csak a lábukat lógatnák bent a suliban. Így inkább otthon ne csináljanak semmit se.

2021. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PSPETI ***** válasza:
14%
Majd kiderül, a(z ál)hírek, pletykák nem mérvadók.
2021. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PSPETI ***** válasza:
26%

[link]

Ennyi.

2021. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

tök mindegy a kÚRmány mit pofázik azok után ami


- márciusban

- szeptemberben

-novemberben

- decemberben

-januárban


történt abszolúte semmi jelentősége.

lepkefing. Nulla .


Mellesleg: a nagy pánikszerű kapkodás és tiltakozás csak azt jelzi hogy ami ellen nagyon tiltakoznak az pont úgy lesz.

2021. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom egy segghülye fityiszes hanyagságból szivárogtatott és most megy a tűzoltás.

Átlátszó. Hiteltelen.

2021. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
balázska. ne tedd fel naponta 2x is a kérdést. elég évente 1x
2021. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jövőhét folyamán kiderül.
2021. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!