Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárotok aki a...

Volt olyan tanárotok aki a stílusa miatt nem a korosztályotokhoz való tanár volt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még gimiben volt egy tanárom, akinek az óvoda jobb munkahely lett volna.
2021. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Középsuliban volt egy tanárnőm, aki mindig úgy köszönt a terembe belépve, hogy (nagy vigyor) "Sziasztok Édes drága Kicsikéim!"
2021. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általános felső osztályban lévő 7.-8.asokat nem tudom miért hív valaki ,,kis majmocskáim"-nak vagy középsuliban ,,mákvirágszálaim" 😂
2021. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy idős nénike középiskolai tanár aki néha helyettesített nálunk. Hát neki jobban ajánlottam volna az általános iskolai első osztályt. Nagyon kedves volt, volt türelme a gyerekekhez de senki nem tisztelte mindenki hülyét csinált belőle
2021. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyen mindenkinek volt. Nekem az irodalomtamarral volt olyan gondom, hogy nem lehetett komolyan venni, nem volt tekintelye, o is konyvbol olvasta az anyagot kb. Na az is ovoneninek ment volna inkabb. Sokan jofejnek tartottak, de szerintem siman buta volt. Fiatal palyakezdo, de nagyon palyat tevesztett. Voltak mas fiatal tanaraink is, de megis rendesen tanitottak, voltak elvarasaik, tekintelyuk, pedig az egyiket folyamatosan letegeztem a folyoson, mert fogalmam sem volt hogy tanar, migmem. Egyszer o jott be angol orat tartani.
2021. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gimiben volt egy tanárnő, aki nagyon próbált bratyizni a gyerekekkel, ezért szerették is, a tudása is mindenre kiterjedt, de, amikor a 14-19 évesek tanórákon kívüli gondjairól volt szó ott nem jeleskedett. Pl, amikor 4,6-al lezárt négyesre, nem értette, hogy azért kértem, hogy felelhessek az ötösért, mert otthon kiabálnak velem a négyesért. A többi tanár ugyanúgy lezárt négyesre, ha nem értem el azt az átlagot, de legalább ők megértették, hogy van valami probléma otthon, a szóbanforgó tanárnő meg nem csupán a fejemhez vágta, hogy el vagyok kényeztetve, de jelenetet is rendezett a tanáriban, mert megsértettem őt ezzel, hogy becsméreltem az ítélőképességét, hogy ki érdemel nála ötöst.


Őt éreztem inkább főiskolára vagy egyetemre való tanárnak.

2021. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a középiskolai magyar tanárom volt ilyen. Csibéim/ kacsáim / édeskéim/ nyúszikáim stb hívott állandóan minket és kedves volt ilyenkor, közben (hangulatingadozása volt a betegsége miatt,el is mondta nekünk)pedig a lelki gondjairól beszélt nekünk a tanóra ideje alatt. Az előbbi miatt inkább óvodába vagy alsóban kellett volna tanítania. Az utóbbi miatt, pedig egy pszichológusnál kellett volna ülnie. Sajnálom szegényt, 20 éve tanít középiskolában és így betegen nagyon labilis volt, főleg azok után amiken átment.
2021. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!