Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak a témavezetőmnek...

Mit adjak a témavezetőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés
40-es férfi, történész. Valami egyedit kéne...maradjon a gravírozott toll?

2021. jan. 29. 03:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem sajnálod rá a pénzt, fafaragványt javasolnék. Például, ha dohányzik, egy missile launcher alakú cigarettatartónak nagyon örülne (a kilövőszerkezet helyén lenne a nyitott doboz cigaretta).
2021. jan. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Inkább könyv utalvány. Jobban örülne neki, mint egy tollnak.
2021. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

#1 igy ismered, hogy ennyire biztos vagy benne, hogy ugralna oromeben ha kapna egy ilyen missle izet?


Egyebkent a gravirozott toll meg egy kicsit cringe, nem a puszipajtasodnak adod, hanem egy professzornak.

2021. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell ajándékot adni?
2021. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Ez nekem is új. Én nem adtam, eszemben sem volt, pedig rendes tag volt.

2021. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En phd hallgato vagyok kulfoldon, szoktam temavezeto lenni, de meglepodnek, ha valaki ajandekot adna. De lehet ez a magyar akademiaban mashogy van. #4
2021. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

"#1 igy ismered, hogy ennyire biztos vagy benne, hogy ugralna oromeben ha kapna egy ilyen missle izet?"


Nem ismerem, csak egy tipp volt. A fából készült dísztárgyakat a legtöbben szeretik. Nem kell leszedni a fejem, ha esetleg a témavezető nemszereti.

2021. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az évfolyamtársaim is adtak, az előző félévben, ketten dobtak össze egy drága bőr aktatáskára, benne kis gravírozott táblával. Én most végeztem keresztfélévben és szeretnék adni.

Nem azért, mert kötelező, hanem mert rendes. Folyamatosan válaszolt a hülye emailekre, elérhető volt, még a beadás előtt, éjszaka is segített. Saját szabadidejéből vállalt plusz órákat nyelvi felkészítésre, az egyetlen tanár volt, aki eljött a nyári búcsúztatóra és megitta velünk a pertut, stb. Valójában inkább az ő személye kapná az ajándékot, nem a státusza.


Na most, nincs sok ötletem. Monogramos pénztárca...toll...gravírozott pendrive? Láttam gravírozott power bankot is. :D

10-20 ezret szánok rá.

2021. jan. 29. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jo bor az alap es melle meg valamit. Ezek a gravirozott dolgok kocsit prolisak, de amugy ha tenyleg ilyen rendes, vegyel neki valamit, bar nem elvaras.
2021. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb en is borra szavazok, gravirozott cuccok porfogok.
2021. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!