Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha egyetemen a...

Mit csináljak, ha egyetemen a témavezetőm nem érti meg, hogy nem akarok indulni tudományos versenyen?

Figyelt kérdés
Eddig háromszor mondtam el neki udvariasan, de még mindig azt mondja gondoljam át. Nem érti meg, és már irritál, úgy érzem elfogyott a türelmem, és már nem fogok tudni vele kedvesen beszélni. Egyetemen vagyunk, felnőtt emberek, de nem érti meg amit mondok neki. A baj ebben az, hogy nem kéne vele rosszban lennem, mert még 1 félévig együtt kell dolgoznunk..

2015. okt. 7. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan mondd meg neki mit fogsz csinálni, és mit nem. Ne azt mondd hogy nem akarsz.
2015. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4%

Nyugodtan ellent lehet mondani a témavezetőnek, de aztán nem nyafogni itt a gyakorikérdéseken a későbbiekben, hogy így kitolt velem, meg úgy nem foglalkozik velem.


Ha én lennék a témavezetőd, nálam sem lenne demokrácia. Azt csinálod, amit mondok, és akkor meglesz az a cél, amit induláskor kitűztünk. Ha egyénieskedni akarsz, megteheted, de nem az én témavezetésem alatt...

2015. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!