Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A haverom miért viselkedett...

A haverom miért viselkedett furcsán?

Figyelt kérdés

Mikor kaptam a suliban rossz jegyet, akkor azt mondta, hogy ezt megkaptad, aztàn most már minden oké lesz...

Meg mindig elmesélte az èletével kapcsolatos negatìvumokat, amiket meghallgatott az ember, de voltak olyan helyzetek, amiknél minden előzmény nèlkül, a szüleivel jött, hogy milyen rossz neki. Őt szeretik a suliban, a tanár is (azonos nemű) mosolygott is rá mindig, meg a legjobb lehetőséget ajánlották neki a kèsőbbiekben tanulás szempontjából. Engem a stìlusom miatt nem szerettek, pedig kedves pasi vagyok. Sokat harcoltam már, de ő mindenkire pozitìv hatással volt, ez is vokt a célja. Èn nem szeretnék mindenkinek megfelelni, de ő viszont igen. Mit csináljak?


2021. jan. 30. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mit kéne csinálnod? Mit akarsz? Eleve múlt időben írsz, úgyhogy nem értem...
2021. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza. Ugy fuzted fel a torteneted, hogy nincs ok-okozat, se logika.
2021. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Skizofrén vagy kérdező? Azok írnak így
2021. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!