Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valami jó sulis sztorid?

Van valami jó sulis sztorid?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Általánosban a cigányok elloptak kb. 100 db. 50Ft-os csokit és az öltözőben felrobbantottak egy petárdát. Rendőrségi ügy lett mindkettőből.
2021. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Volt egy új osztálytársunk, aki egy ilyen nagyon irritáló görcs gyerek volt, aztán egyszer egy másik osztálytársam a wcben wc kefével megszentelte. :D
2021. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Kevés emlékem van kisiskolás koromból, de egy durva verekedés megmaradt. Két nagyobb lány tépte egymást, meg a hajuknál fogva húzták egymást az udvaron.. Még a tanárok se mertek odamenni😅

Kirúgás lett belőle

2021. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
92%

Oszt. kiránduláson megszivattak hetedikben az osztálytársaim hajnali 5-kor, hogy indulnak haza és én vagyok az utolsó, aki lemaradt.


Félálomban átötltöztem két lány előtt, de annyira álmos voltam és kétségbeesett, hogy fel sem tűnt.


Azt hiszem akkoriban elég nagy lúzer lehettem.

2021. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Meg egyszer osztálykiránduláson ebédkor ami ott maradt a tányéron maradék, haverommal beszórtuk egy csomó sóval, csak így why not, aztán az észrevette a szálláshely tulajdonos aki hordta el a tányérokat, és jól meg mondta a magáét az osztályfőnökünknek, hogy az ilyenekből mint mi, lesznek a börtöntöltelékek. :D Hát valahogy azóta sem lettem börtöntöltelék. :D
2021. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Két lány viccből tintát szívott fel egy toll hegyéből és befestették vele az arcukat

Beleköptünk az of. kávéjába.

Vízzel teli lufikat dobtunk ki a másodikról, pár embert el is találtunk.

Tradíció volt nálunk, hogy negyedévente eltörtünk egy padot, meg egy széket.

Osztálykiránduláskor nagyon be akartunk baszni, így két haver kimászott a szállóból, majd elmentek az üzletbe. Visszatértek egy egész kenyérrel, három szál kolbásszal, 2 liter vodkával, amit négyen fogyasztottunk el kb. 15 perc alatt. Előtte betiltották a cigizést, mi reggelre hagytunk négyen két teletömött hamutartót. Dezodorból és öngyújtóból lángszórót csináltunk, majdnem felgyújtottuk az egész fogadót, ahol laktunk. Én arra emlékszem, hogy véreset hánytam, illetve hasmenésem is véres volt picit. Hajnalig buliztunk, majd reggel 7-kor keltettek, mentünk egy másik helyre, valami kézműves piacra. Leszálltunk a buszról, mi, a négy jómadár látványosan a legközelebbi bokorhoz szaladtunk, majd szinkronban okádtunk.

2021. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Negyedikes lehettem... Kb 15 éve. Valami tanári konferencia miatt nem volt suli. De én elfelejtettem és elindultam. A suli zárt kapujában találkoztam össze egy másik lánnyal. Elmentünk együtt játsgótérre hintázni. Olyan jol éreztük magunkat, hogy azóta ő a feleségem.(pedig a napköziben nagyon utáltam)
2021. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

7-es


Ez szép történet! 🙂

2021. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Osztálytársam rendszeresen megrongálta a tanszereimet, kukába dobta stb...


Elpattant nálam valami, és cserébe ledobtam a cuccait a harmadikról.

2021. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

7-es vagyok.

Most képzeld el, ha akkor van annyi eszem, h emlékszem az üzenőbe beírt infóra. És nem megyek be.

Sokkal szabadabb, jobb lenne az életem.

Igy nyertem egy piócát :'(

2021. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!