Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem mondhatom el senkinek,...

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. Mi a te sztorid?

Figyelt kérdés
Olyanok történeteire lennék kíváncsi, akik olyan titkot őriznek, amit nem oszthatnak meg senkivel a környezetükben. Mi az dolog, ami ha kiderülne, felbolydulna az egész életed?

2020. jan. 31. 21:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes vagyok olyan nőbe, aki nem kért belőlem. Viszont rajta kívül mást nem tudnék szívből szeretni. Ő számomra az igaz szerelem. 31/F
2020. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Viszonyom volt a legjobb barátom anyjával, akit egyébként én is jól ismertem már gyerekkorom óta.

Irtó jókat szexeltünk.

Máig nem tud róla senki.

2020. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Egyik részről titok, másik részről meg tudnak róla:

örültem az önző, egosita, negatív energiavámpír mamám halálának. Nagymamám tönkre tette anya életét, még a halálához is hozzájárult tetemesen.

Szóval arról a részről senki nem tudja, hogy mi örültünk mamám halálának, apai részről pedig mindenki tudja.


Sőt, ha az emberek tudnának a gondolatokban olvasni, akkor engem a temetésen rég kiátkoztak volna, mert míg a pap csodaszép dolgokat mondott mamáról, magasztalta, (ami egyébként csupa hazugság, mi, akik a közvetlen környezetében éltünk, ezt tudjuk), addig én gondolataim pont az ellenkezőjét sugallták.

A pap szerint a családja felé odaadó volt. Na persze, csak éppen a haldokló lányának a kívánságát nem tartotta tiszteletben...stb. és ez csak az egyik példa a sok közül.


Tudom, csúnya örülni egy ember halálának, de ő végre megérdemelte, és remélem, hogy a pokol legmélyebb bugyrában ég.

2020. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Hetente 2x alkoholt fogyasztok egyedül. A párom nem tud róla. Mindig meg tudom oldani. Ilyenkor kiütöm magam. Volt már, hogy úgy mentem dolgozni, hogy 1-2 órát aludtam egy ilyen után.

Senki nem sejti a környezetemben.

Mondhatnám, hogy ezért vagy ezért, de ez csak kifogás.

2020. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66% Nyugi szerintem jó páran éreznek így családtagok iránt.
2020. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
24%
Gyíkember vagyok
2020. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
Van egy alapbetegségem, e mellett lábfétises vagyok.
2020. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer megdugtam egy tehenet.
2020. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

Kicsi koromtól imádom a harisnyákat és felizgat ha lánynak öltözöm. Így le is fotózom magam. 13 éves koromtól a nővérem ruháit vettem fel titokban, most már vannak sajátjaim is. Lehet hogy transznemű vagyok.

22/F

2020. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
28%
Te nem transznemű vagy,csak kicsit dilinkós.
2020. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!