Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor ér már véget a digitális...

Mikor ér már véget a digitális időszak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted mi tudjuk? Jó is lenne, ha tudnánk
2021. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Majd, valamikor, egyszer...
2021. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Majd akkor, ha kimondják - NEMZETKÖZI szinten,tehát hangsúlyozottan NEM a Müller Cecília, Gál Kristóf, Kiss Róbert, Győrfi Pál - alkotta kvartett (kihagytam esetleg valakit?), hogy vége.Szerintem ez nagyjából egybe fog esni a nemzetközi határnyitással, ami várhatóan az emberáramlás robbanásszerű, exponenciális megindulásával fog együttjárni.
2021. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A digitális időszak? Mondjuk egy világháború, vagy egy aszteroida-katasztrófa jó eséllyel elhozza a digitális időszak végét. ;)

Oké, nem fogok értetlenkedni, tudom, hogy a COVID miatti digitális oktatás és home office végét várod. Pontosan nem lehet megtippelni, de gyaníthatóan akkor, ha már kellően csillapodóban lesz a járvány, és már képes lesz az emberiség uralni azt. Én úgy tippelem, hogy még 3-4 hónap lehet hátra.

2021. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Inkább örülj neki, hogy ez van. A világháborúk alatt nem volt net, kb be voltak zárva az emberek. Ha szerencsétek volt és volt mindkettőtöknél vezetékes telefon (akkoriban még nem volt mindenkinek telefonja), tudtatok kommunikálni valamennyit. Ha kimentél az utcára a kijárási tilalom alatt, nem ejnyebejnye meg pénzbüntetés, lelőttek. Ahhoz képest ami most van az tök humánus.
2021. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
még szinte el se kezdődött
2021. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez a jövő
2021. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha meglesz a gyakorin a 2 338 456 666. ilyen kérdés, akkor újraindul minden. Még többször kéne megkérdezni.
2021. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
A Földön? Akkor, ha nem lesz emberiség, vagy valami visszafordítja a technikai fejlődést, vagy ha a jövő technológiája ismét analóg lesz, illetve más intelligens faj sem lesz, amely digitális technikát alkalmazna.
2021. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezotéria kategória még ez a kérdés.
2021. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!