Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem hasztalan a...

Csak szerintem hasztalan a digitális oktatás?

Figyelt kérdés

Nekem már unalmas, hogy nem lehet érdemben normális órát tartani..

3 vagyunk tesók, és mivel kevés szoba van és ház is kicsi hogy új szobát húzzunk fel, így valakinek mindig ki kell költöznie a konyhába arra a pár órára,ami kényelmetlen.


Más is van hasonló cipőben?



2021. jan. 29. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mind a hárman középiskolások vagytok? Haztalannak egyáltalán nem hasztalan. Egyes tanárok egyáltalán nem erőltetik meg magukat, mások viszont lelkiismeretesen online órákat tartanak. Legnagyobb részben persze rajtad áll, hogy tanulsz vagy nem, ugyanúgy, mint a tantermi oktatásnál.
2021. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy tegnap a tanár nem tudott órát tartani technikai okok miatt és lehet ma se lesz másképp..

Ami egy szakmánál azért fontos, ha már gyakorlat nincs!

2021. jan. 29. 09:07
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem, de én olyan vagyok aki egyedül, önerőből mindig jobban tudott tanulni mint a suliban. Legalább nem megy el az időm buszra stb.
2021. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
jó itt a gyakorin mindenki olyan . De többségnek nem válik be.
2021. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem meg a suli nem. Én is fujjoghatnék rátok. Köszi a lepontozást a nagy semmiért!
2021. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
menj órára inkább.
2021. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Ott vagyok :) Tudod, online oktatás...szerencsére marad is még!
2021. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
ha órán vagy , miért gyakorizol?
2021. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert több ablak is megnyitható a gépen :) És ha nem kapcsolsz kamerát nem jön rá a tanár mit csinálsz. Bezzeg suliban a telózást is kiszúrják. Még egy + pont az online oktatásnak! A hasztalan tárgyak, amikből nem érettségizek nem érdekelnek mint pölö fizika.
2021. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es


Szép is jó, de ha majd dolgozol ott se töltheted netezéssel az időt mert nem érdekel a munka amit csinálsz mert könnyen kirúghatnak!

2021. jan. 29. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!