Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok, akiknek egy álom a...

Azok, akiknek egy álom a digitális oktatás..hogy fogják viselni mikor majd véget ér a járvány és vissza kell menni a suilba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Vissza fognak szokni,muszáj lesz.
2021. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én sehogy mert végzős vagyok és én már nem megyek vissza, nekem ápr végén úgyis lejár a tanév addig kitart a digitális, utána meg tök mindegy.
2021. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2


Igen, ezt értem...én nem is bírtam volna ki az érettségi időszakot online. De nem gáz hogy nem lesz szalagavató, illetve ballagás?

2021. febr. 2. 14:20
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
A szalagavató a többségnek csak púp a hátára, a ballagásért sem kár. Egyébként egyetemeken is elmaradtak a diploma átadók, amik azért kicsit komolyabb teljesítményeket takarnak.
2021. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Rosszul, de ha vissza kell menni, hát elfogadom azt is épp úgy, mint most a korlátozásokat. Nem fogok r*nyálni miatta. (Már csak 1 évem lesz hátra.)
2021. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Én is végzős vagyok de ettől függetlenül kemény 10 év iskola pad vár még rám az orvosi miatt (feltéve ha felvesznek), úgyhogy nem oszt nem szoroz. Szerintem ez lesz ott a legkisebb problémám, hogy be kell ülni a padba. :D


Lehet furcsán fog hangzani de a szalagavató és ballagás számomra egy semmitmondó rendezvény. Tavalyiaknak még volt szalagavatójuk ebből kifolyólag pedig mi voltunk a szervező osztály de.... Hát nem dobtam magam tőle hasra.

Persze sajnálom azokat akiknek ennek elmulasztása egy nagy érvágás, de azt gondolom voltak bőven akik ennél nagyobb szarba kerültek (vendéglátósok pl), úgyhogy tegyük össze a két kezünket, hogy nem az ő helyükbe vagyunk.

2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

"De nem gáz hogy nem lesz szalagavató, illetve ballagás?"


Most viccelsz? Mindkettő egy totál feleslges rongyrázó szar és kifejezetten örülök hogy nem lesz. Már ezért megéri!


amúgy se mentem volna egyikre se, de így még indokot se kell kitalálni.

2021. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére végzek tavasszal, úgyhogy nem érdekel.

Számomra hatalmas segítség volt hogy msc képzésen - ahol gyakorlati tudást már nem kapok, csak papírt - a nehéz tárgyakat egyszerűen letudtam.

2021. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Meg kell szoknia a társas kapcsolatokat. Felnőttként kell majd dolgoznia, ha gyerekként nem szokja meg, hogy társaságban van, akkor hogyan fog majd dolgozni? Azért a legtöbb introvertáltnak van munkahelye.
2021. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

" ha gyerekként nem szokja "


A középiskolás korosztály az mióta gyerek? Mert csak ott van sulizár.

2021. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!