Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnak joga van a beadandóma...

Tanárnak joga van a beadandómat prezentációban kivetíteni az osztály előtt az engedélyem, sőt akár a megkérdezésem nélkül?

Figyelt kérdés
Az én beadandóm az nem egészen véletlenül az én szellemi termékem, sőt tulajdonom, amelyet én birtoklok és a használata az én engedélyemhez kötött? Vagyis egy kérdést azért illenék előtte megereszteni felém, nem?
2021. febr. 4. 17:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
57%

Nem, mindenképpen fordulj a bírósághoz.


Ez most komoly kérdés? :D

2021. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
ez teljesen komoly kérdés, olyannyira hogy már az igazgatónál van az ügy, és úgy néz ki, a tanár kap egy szép írásos fegyelmit emiatt.
2021. febr. 4. 17:24
 3/50 anonim ***** válasza:
93%

Tartalmazza a személyes adataidat, bankszámlaszámodat, bizalmas információkat rólad? Privát életed intim részleteit?


Mert egyébként az iskolai dolgozatok nem állnak szerzői jogvédelem alatt, nem kell az engedélyed, hogy az tanulási céllal - pozitív, vagy negatív megerősítéssel - a többi diákkal meg legyen ismertetve.

2021. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szánalmas életed lehet, ha ilyenekkel zaklatod az igazgatód.
2021. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

#2

Álmodozz csak!:D

Te nem vagy 100-as!

2021. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

"Mert egyébként az iskolai dolgozatok nem állnak szerzői jogvédelem alatt, nem kell az engedélyed, hogy az tanulási céllal - pozitív, vagy negatív megerősítéssel - a többi diákkal meg legyen ismertetve."



Hát ezt én másképp látom, és nagyon úgy tűnik, az iskola vezetése is másképp látja.

Lesz is nyoma írásban úgy tűnik.


Mindenesetre az biztos, hogy a jövőben minden beadandóm egy 50%-os transzparenciájú watermarkkal megy ki, keresztben az oldalon.

"Az én tulajdonom"


Mert ez nem tilos, és meg alkalmazom.

2021. febr. 4. 17:27
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Jól van, Pistike, most már lassan feküdj le szundizni.
2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
70%
Vannak gondok fejben, de nem baj, ilyenek ezek a tini véek.
2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 Pintér László ***** válasza:
73%
Uhhhhhhhhhh......... Gondolom Te soha nem telefonozol, eszel, rágózól, beszélgetsz, puskázol órán. De amúgy is, mi a ......-om problémád van abból, hogy kivetítette? Jézusom.... Undorító.... Remélem csak provokatív kérdés ez és nem komoly!
2021. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

" Jézusom.... Undorító.... Remélem csak provokatív kérdés ez és nem komoly!"


teljesen komoly, mint említettem írásos bejelentés született a tanár ellen, és annyi biztos hogy idézve az igazgatót "ilyen többet nem lesz"

2021. febr. 4. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!