Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki már végzett, mi volt a...

Aki már végzett, mi volt a legrosszabb élményed/élményeid az iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Amikor az ofőm azt mondta hogy én legfeljebb csak bűnöző lehetek, mert mindenhez hülye vagyok. Az tény hogy kb mindenből csak éppen átmentem, de azért mert már akkor se abban gondolkodtam hogy munkás leszek. Utolsó félévre eléggé elkezdtem érezni a tőzsde világát, és többet kerestem mint ő. Erre megkaptam hogy ő nagyon jól tudja hogy ez nem legális, és mindent meg fog tenni hogy engem megbüntessenek. Akkoriban még füveztem. Rá 2 hétre megérkeztek hozzám a rendőrök. Lakás kutatás, 12 óra fogda, és még a NAV-ot is rám küldték. Természetesen mindennel el tudtam számolni, így csak egy elterelőt kaptam. Ennek hatására úgy döntöttem hogy akkor én se leszek jó arc. Megvettem a tanár kedvenc autóját, és direkt arra mentem minden nap hogy lássa, semmire nem vittem. Szerinte a mai napig valami maffiához tartozok. 😆

Már csak nevetek rajta, de akkoriban elég rosszul esett hogy az egész iskola arról beszélt hogy én ilyen-olyan drogdíler vagyok.

2021. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
éveken át zaklatott egy fiú osztálytársam durván. gimiben. Semmit se tett ellene senki,akkor nem is volt ennyire foglalkozva a témával, de ahhoz képest is tett rá ofőm is. bánom, hogy nem fordultam máshoz. eléggé rányomta bélyegét életemre, most is kihat, 15 évvel később
2021. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a matektanárom mondta azt, hogy segghülye vagyok és nem leszek jó semmire, mert mindig bukásra álltam matekból. Aztán anyu átvitt egy másik iskolába, ahol évekig a legrosszabb jegyem 4-es volt matekból, a dolgozataim zöme 90% felett volt. :D


És pénzügyi területen dolgozom, dupla annyi pénzért amennyit a volt matektanárom keres. :D


Akkor gyerekként baromi megalázó volt és nagyon rosszul esett, de felnőtt fejjel már csak röhögök rajta.

2021. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem csak általános iskola alsó tagozatából vannak rossz élményeim. (Középiskolában jó társaságban voltam.) Egyrészt mindig ki volt valaki közösítve, így én is voltam, meg piszkáltuk egymást. Volt, hogy hetekig azon gúnyolódtak, hogy véletlen elszámoltam valamit a táblánál. Aztán egyszer valaki elsőben megfenyegetett, hogy megöl, én meg komolyan elhittem, mert pici voltam. Egész nap halálfélelmem volt, és nagyon vártam, hogy jöjjenek értem. Meg egyszer valaki fogott valami lepkét és behozta a suliba, és egy üvegbe rakta, ahol megdöglött. Nem direkt csinálta, csak nem gondolt bele, hogy megdöklik az üvegben. És a tanárok előtt az egész osztály rámkente, hogy direkt kinyirtam a lepkét. Pedig a közelébe se mentem, és a tanárok meg elhitték, hogy szórakozásból kicsináltam. Meg bejöttek a fiúk a lány öltözőbe, hogy kiröhögjenek, (ezt nem csak velem csinálták). Viszont én se voltam bárnyka, önző voltam, és piszkálódtam ugyan úgy, mint a többiek. Volt, hogy két barátot hazugságokkal egymás ellen fordítottam, mert gonosz kis dög voltam. Ugyanakkor gyáva is, és mentem a nyáj után. Amikor megfenyegettek, hogy kiutálnak, ha kiállok a báratomért, akkor inkább kiközösítettem szegényt. Szóval meg is érdemeltem, hogy velem is szintén szemetek voltak. Volt, hogy megengedtem valakinek, hogy másoljon rólam, aztán utána meg direkt beköptem, hogy minél kevesebb jó munka legyen, hogy jobbnak tűnjek. Vissza is kaptam, direkt nem mondták meg, hogy volt házi utána, amikor hiányoztam, megérdemeltem. Aztán felső tagozatban lassan megtanultunk viselkedni.
2021. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tornaórák...

Oké, tényleg ügyetlen voltam, de igyekeztem, ahogy tőlem telt, soha nem lógtam, sokszor szó szerint sírva csináltam, amit kellett, de a tanár mégis mindig megalázott, kiemelte, hogy milyen béna, semmirevaló szerencsétlen vagyok. 5,75-ös szemüvegem van, nem engedte, hogy magamon tartsam, egy gerendagyakorlatnál szó szerint nem láttam magam alatt a gerendát, pánikban voltam, sírógörcsöt kaptam, mikor ugrani kellett volna...

Általános iskolai tornatanárnő és ő évtizedekre megutáltattak velem mindenféle sportot.

2021. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Még első osztályban történt a dolog, iszonyat buta tanítónénink volt. De tényleg, ezt a mai szememmel is így látom, a szüleim szerint is hülye a nő, persze ezt akkoriban nem mondták meg nekem. Amikor rájöttem, hogy hat évesen okosabb vagyok nála, egy felnőttnél, ráadásul egy tanárnál, az az egész világomat megváltoztatta, akkorát csalódtam.


Utána is voltak buta tanáraim, de ezt a nőt nem überelte senki.

2021. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tizedikben piszkáltak az osztálytársaim. Oké, a saját hülyeségem miatt, de baromi sz@rul esett, azóta pedig rengeteget szorongok.
2021. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1) A kibeszélések, meg kiközösítesek, meg klikkek. Amikor úgy beszélnek rólad, meg hordanak el mindennnek, mintha ott se lennél, de direkt olyan hangerővel hogy mindent hallj. Valakit mindig kinéztek, valaki mindig sorra került, szerintem volt aki többször is.

Mivel én viszonylag az elsők között voltam, akit kibeszéltek, utána direkt mindig ahhoz csapódtam sorstársnak, akit kibeszéltek, mert tudtam, hogy milyen sz*r, meg hogy a többség csak csordaszellemből csatlakozik a többihez, én meg nem ilyen miatt akartam tartozni valahova. Volt, hogy inkabb egyedül maradtam, és jártam a magam útját.

2) Jó tanuló voltam, de utáltam, hogy rám ragadt ez a címke. Én sose mondhattam azt, hogy nem tudom, mert akkor megkaptam válasznak, hogy "Te úgyis tudod". Ha esetleg rossz jegyet kaptam, megvolt a heti szenzáció, és sugdolózas tárgya. Ja, meg sokan kihasználtak, nem csak elkérték lemásolni a házimat, volt hogy meg akartak győzni hogy jelentkezzek felelni, volt hogy egyszerre két dogát írtam, a sajátomét, meg azét, aki velem íratta meg a sajátját.

Az övé lett jobb. (Ezek után már nem hagytam magam kihasznalni.)

3) Tanárok elvárásai. Jó tanuló voltam, és gimiben már elég stresszelős is. A tanárok mindig mondták, hogy jaj ne stresszeljek rá stb, ennek ellenére ha csak EGYSZER nem a "tőlem megszokott" színvonalat adtam, akkor ők álltak neki kapálózni. Egyetlen jegy miatt. De én ugye csak legyek nyugodt.

2021. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon szerettem a sulit. :)

A legrosszabb élményem, amikor általánosban kaptam egy hármast egy infó dolgozatra.

2021. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban a felsőbb évesek sokat piszkáltak, gúnyoltak. Mondjuk, ha megnézem az akkori fotóimat, némileg meg is értem, elég nyomi külsejű kis pocok voltam. Szerencsére az osztálytársaim szerettek, gimiben meg már semmi gond nem volt.
2021. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!