Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most hogy itt a harmadik...

Most hogy itt a harmadik hullám, valószínűleg idén sem lesz szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Tanulj csak. Van időd rá!
2021. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minek kell bunkózni :D Hónapokkal ezelőtt már elkezdtem tanulni rá. Normális választ adni nem megy?
2021. febr. 19. 22:33
 3/9 Asdfgh26 válasza:
95%
Ez majd csak valamikor áprilisban fog kiderülni jóeséllyel. De szerintem készülj úgy,hogy lesz, énis azt teszem. De igen, jó lenne lassan tudni valami konkrétumot róla.
2021. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

#2:

Az #1-es csak jótanácsot adott, nem értem, hogy ebben neked mi a bunkózás, de mind1.

2021. febr. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Novemberben magasabb esetszámok mellett megtartották a szóbeli érettségiket. Szerintem lesz szóbelid a járványügyi szabályok betartásával. Volt szerencsém novemberben érettségizni. Volt bent 5 tanár és 3 diák egy nagy teremben szétültetve. Túléltem.


Halkan jegyzem meg, hogy az érettségizők nagy része nem tartozik a veszélyeztetett korosztályba. Felveszed a maszkot. A tescoban nagyobb tömeg van, mint a szóbeli érettségin.

2021. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Lesz, úgy hogy tanulj
2021. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy lesz úgyhogy kezdjetek csak tanulni
2021. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Nektek mi bajotok? Senki se mondta h nem tanul, csak nem mind1 mire. Nem mindegy, hogy kell-e kidolgozni tételeket, vagy tök felesleges. Ha pedig nem lesz, akkor pedig az ember több időt szán az írásbelikre, pl. Esszék. A kèrdés nem az, hogy kell-e tanulni, hanem az, hogy mire! Szóval abba lehet hagyni a bunkózást meg a fiatalok degradálását, mert közel sincs olyan egyszerű dolguk mint itt sokan hiszik.
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
És ezt a “csak otthon ültök” hülyeséget is el lehet felejteni. Tavaly érettségiztem, sose kellett annyit tanulni mint online időszakban. Napi 8 óra megtartva, ezentúl minden tanár is úgy gondolja, hogy úgysincs semmi dolgunk, így több órànyi feladatot adnak/nap. És nem, ezek általában nem fedik az érettségi követelmény rendszerét, így nem jó “gyakorlàsnak”. Azt ezen kívül kell megold, amikor van egy szabad órád itt ott. És akkor persze életed tényleg nincs, milyen család v barátok?!
2021. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!