Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy diáknak nem áll jogában...

Egy diáknak nem áll jogában eldönteni rajta akar-e lenni az érettségi tablón? Mit kell ügyet csinálni abból ha nem akar?

Figyelt kérdés

Mondjuk persze úgyis a diáké a végső szó nemes egyszerűséggel azért mert a tabló fizetős és ha nem fizet, a fotós nem teszi őt rá.

És akinek ezzel gondja van majd max kifizeti helyette (nem fogja..)


de nem értem mit kell ezen tanári oldalról problémázni? Ha nem akar rajta lenni akkor nem lesz rajta és kész. Ő dolga nem? meg ő pénze is, és más pénzére ne osztogassunk tanácsokat.


2021. febr. 25. 16:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

9


Annó én is így gondoltam, aztán kikerültem a munka világába, és ráeszméltem hogy mégse volt olyan pocsék a középsuli mint akkor gondoltam :D

Pedig én se kedveltem az osztályomat..

2021. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hát az rég rossz ha már annak kell örülni hogy van lejjebb is.

Leégett a házam, de tök jó ,mert azért maradt egy székem. Van akinek még az sincs. nekem ez nem megy....

2021. febr. 25. 16:26
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Én se szeretnék közös képet olyanokkal, akik megkeserítik az életemet. Sajnálom, hogy ennyire rossz közösségbe kerültél. Hátha a munkahely vagy az egyetem jobb lesz.
2021. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Micimacko67 ***** válasza:
55%

Mindenesetre a kérdező ezen mondatán elgondolkodtam...

"ott forduljon fel az összes ahol van."


Súlyos indulatkezelési gondjaid lehetnek...

2021. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles rajta lenni. Viszont ha már a fotós lefotózott téged, akkor ki kell fizetned, akkor is, ha nem kerül rá a kép.
2021. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szar is ez a kötelező dolog...


Engem azért basztattak, mert szalagavató után kibérték a diszkónak egy részét lehetett fotózkodni. Fejenként egy ezres volt de nem fizettem be. Szintén nem szerettem őket csak piszkáltak.



Osztálykirándulásra is oda kellett menni ahova az ofó akarta... Mert ott még nem volt... De ugye ő osztálypénzből ingyen megy, meg ugye a sofőrnek is a szállás+ az út...



Ne érdekeljen, ha ennyire nem akarsz rajta lenni akkor ne legyél... Sose fogod őket már látni

2021. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A tablón nem közös kép van, a tablón egyesével készül kép, rólad is.

Ezáltal a "nem akarok közös képet" rinyának sincs sok értelme.

2021. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"Viszont ha már a fotós lefotózott téged, akkor ki kell fizetned, "


és ha nem teszem akkor mégis mi lesz? mi fog történni? rámküldi az ukrán maffiát?


Halkan szólok a fotóssal az iskola áll megbízásban, sem a diákok-sem a szülők semmit alá nem írtak.

Hát akkor majd fizet aki aláírt! Mert én nem.

2021. febr. 25. 16:32
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív csalódás volt a munka világa. A mindenit mindenért csesztető osztálytársaim után normális emberek közé kerültem és mindenki a saját dolgával foglalkozott.
2021. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"Ezáltal a "nem akarok közös képet" rinyának sincs sok értelme."



Akkor én egy értelmetlen dolog miatt rinyálok. Na? varrj rá gombot.

2021. febr. 25. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!