Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy fogadnék az iskolában,...

Hogy fogadnék az iskolában, hogy szilikon mellem van? Nem tudom eldönteni, hogy érettségi előtt vagy után plasztikáztassak :/

Figyelt kérdés

Évvesztes vagyok, 5 éves gimibe járok, szóval mire elvégzem az iskolát 20 éves leszek. Most vagyok 18, szeptemberben kezdem a 12.-et. És mivel sokat fogytam lement a mellem is és tök nem illik hozzám, mert igyse vagyok vékony meg még magas is vagyok. Persze más lehet örülne, ha ekkora melle lenne, de az engem nem érdekel, nekem a nagy tetszik.

És tisztában vagyok az operáció következményeivel, meg már spórolt pénzem is van rá. Csak nemtudom, hogy jövőnyáron csináltassam, meg vagy utána. Mert valszeg nagyon kibeszélnének, amúgy se bírnak a suliban.

Ti bevállalnátok, vagy nem? Amúgy suli után mindenképp megfogom, csak alig tudok várni


2013. júl. 13. 20:13
 1/6 anonim válasza:
53%

Én a helyedben leszarnám mit gondolnak, ha a suliban nem lehet ebből gondod(értem én kirúgás, tanárok negatív "kivételezése"). Ha neked ez jön be sztem hajrá:)A srácok meg biztos díjaznák is

23/f

2013. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, gondolom nem a legnagyobb méretűt akarod magadnak beültetni. Ha olyan átlagos méretűt csináltatsz, akkor szerintem mindegy mikor. Lehet, hogy észre se vennék. Én is most találkoztam az osztálytársammal a héten, úgy meglepődtem, mert tavaly nagyon lefogyott, szinte hasonlított már egy anorexiásra, most meg ahogy megláttam fürdőruhában a nagy melleivel, és a husibb combjaival, csak lestem, hogy 2 hónap alatt hogy volt képes ennyit hízni. Lehet, hogy nálad sem vennék észre, hisz gondolom az leginkább csak akkor látszódik, ha fürdőruhában vagy, vagy kivágott felsőben, amúgy meg gondolhatják azt is, hogy csak felvettél egy push up-os melltartót, vagy annyira kicsi melleid vannak?
2013. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En varnek 21 eves korig, mert akkor fejezodik be a noknel a testi erettseg. Addig meg valtozhat a melled is, ertelmetlen lenne elotte megcsinaltatni
2013. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
A szilikon mell jobban zavarja az embereket mint a kicsi.
2013. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Mi a francnak? Hogy a srácok csak azzal foglalkozzanak és ne a személyiségeddel?
2013. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
A ferfiak tobbsege nem szeret szilikon mellet fogdosni, inkabb a termeszetes dolgokat szeretjuk. Egyebkent ha normalis pasit akarsz, akkor az nem a melledert fog szeretni. Vagy ha egy normalis pasi teged akar akkor nem a szilikon melleid miatt lesz. Szerintem felesleges erre elkolteni a penzed, idovel ugyis egyre nagyobb lesz es csak nem zavar ez ennyire...
2013. júl. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!