Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki ha hibázik nincs semmi,ha mi hibázunk világvége van ,bénák vagyunk,szerencsétlenek meg az Isten áldjon meg bennünket

Egy dolgozatomra életemben először elfelejtettem ráirni a nevem(egy másik gyerekkel együtt)

És erre meg azt mondja ovisok..


Ha tesin kellett kézizni és a rosszabbak voltak vele az ellenfél lőtt egy gólt ő feladta,a csapattársai mentek előre ő meg a "start"-nál maradt

És nézte hogy az ő " béna" csapattársai nélküle belőnek egy gólt



Nemrég jött az osztályunkba ,nem is ismer engem ,kitünő tanuló voltam de mivel ő olyan okostóni elkezd jajgatásba kezdeni hogy dik az...


Egyszer bennem maradt mikor nyelvtandoga csak 1 embernek lett 5ös és ő elkezdett találgatni barátnőmre,barátnőm mondta hogy nekem lesz 5ös én inkább nem szóltam ,nem is zavart volna csak ez hogy ennyire lenéz engem..


Barátnőm előre akarta engedni erre köszönés helyett: útból el!


Már utálja az egész osztály

Még azok is akik rosszabbak az átlagnál

Még ők sem ilyen bunkók


Hogy lehet valaki ennyire nagyképű??


Ja és még azt kihagytam hogy egy fiúbarátom hozzányúlt a tanári asztalon lévő dolgokhoz(amit behozott a tanár),persze ezek a bizonyos rosszabb fiúk is hozzányúltak de mivel ö a barátjuknak hiszi magát á nem dehogy árulja be őket csak pont az előbb emlitett barátom


Még arról is szótejtek hogy egyszer a barátnőmhöz olyan flegmán szólt vissza ,lehet hogy ezt viccnek szánta de így kell beszélni egy lánnyal?


Egy néni gurult a biciklijén erre ő: tekerje meg!


😠😬😬😡😤


Hogy lehet valaki ilyen?



2021. márc. 1. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig lesz ilyen kis f..z amíg valaki értelmet nem ver a fejébe, meg ameddig elnézik neki. Majd felnőtt korában jól kipic..zák, én már most azt tenném.
2021. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az o.társaim már azon gondolkoznak hogy évvégén ha kinyit minden

Megverik :D

2021. márc. 1. 16:23
 3/4 alletta ***** válasza:
majd koppan még eleget az életben, hogy meg tudja becsülni azt, hogy valaki még hozzászól, barátkozik vele. flegma is csak addig lesz, míg nem talál olyat, aki piszokul helyreteszi őkelmét.
2021. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom hogy általános iskolások vagytok-e vagy középiskolások, de a lényeg az, hogy az ilyeneket, mint amilyen a te osztálytársad, az élet majd jól s.ggbe fogja k.rni. Hidd el, ezek azok az emberek, akiket alig fognak majd felvenni egy jó főiskolára, vagy egy jól fizetendő munkahelyre, mert az ilyenek csak kritizálni tudnak, máshoz nem is értenek. Gondolom a jegyei sem olyan fényesek, igaz? Na itt a pont. Szerintem ne foglalkozz vele, egyszer csak úgy is iskola vége után kerülni fogjátok egymást nagy ívben.

Képzeld, annó nekem is volt egy ilyen osztálytársam még általánosban, most a testvérem egy középiskolába jár vele, és elmondása szerint még mindig ugyanolyan s.ggfej, mint amilyen velem volt. Arra akarok utalni, hogy az ilyen emberek sosem változnak meg, ezért inkább jobb tartani tőlük a távolságot és nem foglalkozni velük, csak nevetni, hogy mekkora p.rasztok. :)

2021. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!