Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy tanár azt mondja hogy "Anyukád esténként nem szokott sírni?"?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2021. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem az. A diák alázása elég primitív dolog.
2021. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%
Nem. Minimum házirendet v. pedagógiai programot sért tehát kirúghatják, súlyosabb esetben törvényt is. Ne hagyjátok annyiban ha aláz a tanár!
2021. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én csak visszakérdeztem volna a helyedben, hogy a kedves pedagógus mennyire tartaná illőnek, ha te tetted volna fel neki ezt a kérdést.
2021. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire fel mondta ezt?
2021. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk úgy lett volna illő ha válaszolsz a szintjének megfelelően.

Például: Nem tudom,éppen a te anyukádnál vagyok minden este.

2021. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásotokat!
2021. márc. 12. 22:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos abban a pillantban köpni,nyelni nem tudtam és ezzel sajnos mások is visszaéltek
2021. márc. 12. 22:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én visszaszólnék neki a helyedben :D


Eszelj ki valamit, fentebb már párat írtak. Állj ki magadért.


pl. Tanár Úr/Tanárnő, múlt órán megkérdezte szokott-e anyukám esténként sírni. Megkérdeztem tőle, azt mondta nem. Most én is megkérdezném öntől oly illőséggel ahogy maga tette fel nekem a kérdést. Az Ön anyukája szokott esténként sírni?


Fapofával, nézz előre és ennyi. Vagy kitalálhatsz mást is, gondolkodhatsz rajta.


De mindenféleképpen állj ki magadért. Ha nem agresszióval reagálnál rá (ahogy én fent írom) akkor kérj egy felnőttől segítséget. Ne is egytől, akár többtől, másik tanárodtól akivel jóban vagy.

2021. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha van ilyen eset, akkor nyugodtan kérdezz vissza, hogy ezt hogyan értette. Esetleg mondd azt is, hogy behívod szívesen édesanyád, kérdezze meg tőle.
2021. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!