Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3 hónapos lesz 17. -èn...

Babám 3 hónapos lesz 17. -èn ès1 hete ugyan annyi a súlya estènkènt. Ez normális ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni, hogy mièrt nem hízik.

2530g született, most 4750g a súlya


2019. jún. 29. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Előfordulhatnak ilyen periódusok. Dög meleg is van. Kedden azért megéri elvinni a dokihoz séta közben.
2019. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Fél éves korra szokás duplázni, nálatok egy majdnem magvan 3 hónaposan, mégis mi a cél...? Fölösleges naponta mérni, de még hetente is. Ha eszik, pisil, kakil, akkor minden oké.
2019. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem egyenletes a hízás. Meg van mikor hosszra nő, máskor hízik. Meg ilyen 100-200 grammokat nézni, szinte még az se mindegy mikor pisilt meg kakált utoljára, pláne mikor evett, érted.. ezért nem érdemes túl gyakran mérni. Mivel hízott eddig is rendesen, tényleg nem indokolt.
2019. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy már előttem írták, fél éves korra szokták megduplázni a születési súlyt... Szóval teljesen rendben van a babád... Ha már méregeted nekem a gyerekorvos azt javasolta hogy reggel mérjem pelenka csere és az első etetés után...

De azért inkább térj át a heti egyszeri mérésre mielőtt belebolondulsz. Ennyi idősen bőven elég. (ez a saját tapasztalatom, mert én így jártam. Nekem már 8 hónapos és havonta már csak egyszer mérem 5 hónapos kora óta.)

2019. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Én nem aggódnék, gyakorlatilag két és fél hónapos sincs, és már több mint két kilót hízott.
2019. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat :)
2019. jún. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!