Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és legtöbbször esténként általában a jobb oldalon szurkal a bal oldalon nem nagyon ez normális?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz?
2020. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem
2020. márc. 26. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Normalis. Ha nem eros gorcs, es/vagy verzessel jar minden rendben
2020. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ideje elkezdeni szedni.
2020. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 hetes és a bal oldalam faj vmikor erősebben és igen szedek magnéziumot. Remelem nem lesz gond!

Te voltál már orvosnál?

2020. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkal, neha picit gorcsol... Miota szedem a magneziumot jobb, segitett. 5 hetes vagyok.
2020. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Normális, de ezen nem segít a magnézium, ez nem az a típusú terhesfájdalom. Az egyikdali petefészek fájdalmat az első trimszterben még fennmaradó sárgatest feszítése okozza, ami ugye a terhesség fenntartása miatt nem halt el. A 12-13. hétre kialakul a méhlepény, átveszi a progeszterontermelés szerepét a sárgatesttől, így az elsorvad.


Mindhárom terhességem első trimeszterében erős, ovulációs fájdalomhoz hasonló petefészek szurkálásaim voltak, főként azon az oldalon, ahol a tüszőrepedés volt, mivel ugye ott alakul ki a sárgatest.

2020. márc. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, megnyugtato :) olyan kérdésem lenne hogy szedek Femibiont kora terhességi vitamint amiben elvileg van magnézium, ezen kívül kell még magnézium tabletta?
2020. márc. 27. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen kell még szedned mellette. Én is szedem a femibiont de 3x2 magnéziumot is kell mert fáj a hasam. 12 hetes 6 napos vagyok..
2020. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális a szurkálás, nyúlnak a szalagok. Sokat fogod ezt még érezni. :)

Magnéziumot szedj a magzatvédő vitamin mellett. Nekem a Magnerot vált be, elrágás után szinte azonnal hatott mindig. A napi max. adagja 3x2 tabletta, nem kell hozzá folyadék sem, bár én szeretem úgy szétrágni és "leöblíteni". Többnyire szükség esetén szedem már, eleinte a sok nyúlás, szurkálás miatt napi szinten kellett.

21 hkm

2020. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!