Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen szakdolgozatot nem...

Egyetemen szakdolgozatot nem harmadévesen kell írni? Vannak csoporttársaim akik másodévesen arról beszélnek, hogy milyen témákat választottak szakdolgozathoz, de én nem tudok erről semmit.

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen szakfüggő. 7 féléves szakra jártam, a 6. félév áprilisában kellett leadnunk a címbejelentőt. Viszont az intézetünk másik alapszakja 6 féléves, ott viszont egy évet adnak rá, szóval a 4. félév végén kell leadni ugyanúgy áprilisban.
2021. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

RÖVIDEN: Hogy megkíméld magad a stressztől ajánlom, hogy minél előbb ismerkedj a szakdogával...


Nálunk 3 féléven keresztül volt konzultációs tantárgy, de ott ugye csak konzultálni kellett a témavezetőddel. Nyilván az ember nem veszi komolyan, pláne levelezőn munka mellett...


Nekem most áprilisba kell leadni és életemben először idén februárban olvastam el egy szakdolgozatot, na ezt az egy 1-1,5 hónap pánikot és kapkodást senkinek nem kívánom.


Ennek ellenére happy end lett belőle mert megdicsért a konzulensem, hogy milyen magas minőségű dolgozatot írtam.

2021. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!