Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is érzi, hogy mióta...

Más is érzi, hogy mióta online suli van azóta kevesebb a motivációja a tanulásra?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A tanulásra van. A feladatok teljesítésére nagyon nincs. Sok csoportmunka sok ismeretlen emberrel, ez sehogy sem az én világom. Az önálló tanulást szeretem, de az itt kevés. Nagyon kedvetlen vagyok. :/
2021. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Még szép. Érettségi előtt ez egy elég kellemetlen helyzet a számomra. De most így visszanézve, annyit mondanék, hogy azzal foglalkozz igazán, amiből érettségizni fogsz. Mert ha nem, nagyon nagyon szenvedni fogsz a végén.

Illetve, menj a szabadba! Hihetetlenül fontos. Rengeteg energiát ad egy húsz perces séta is. Utána a világ is szebbnek tűnik!

És az ének beadandó legyen az utolsó a listán:D

(és most futottam bele egy zenészbe remélhetőleg:D)

2021. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
(vagy egy egyetemistába... Nem gondoltam mindent végig)
2021. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az órán figyelés a legnehezebb. A beadandókat, házikat, projekteket szeretem és szívesen is csinálom. Lehet önállóan gondolkodni, így van sikerélmény és meg is értem az anyagot. Ráadásul rövidebb idő alatt többnyire, mint az óra ideje. (Vagy legalábbis rövidebbnek tűnik). Csak nem érzem a motivációt, hogy olyat hallgassak, amit már tudok, és/vagy triviális, így viszont nem veszem észre, ha olyat mondanak, ami újdonság. Pedig nagy tudású, jó előadó professzorok tanítanak. Csak sajnos online van, meg sok tárgyból ismétlés/átfedés.
2021. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkára is igaz. Az elején még tök izgi volt, most már képtelen lennék korán felkelni, zuhanyozni, reggelizni, felöltözni, majd bemenni a munkahelyre. De már kb. a munkához is alig van motivációm.
2021. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pizsamában egész nap, fetrengeni a kanapén, vagy órákon át aludni. Nincs meg az a korábbi motivációm, és ez leterhel, rosszul érzem magam miatta. Pedig egy hónap múlva vizsgázom, és érdemes lenne végre elkezdeni rá tanulni. Mindenesetre igyekszem hogy mindezt rendbe hozzam.
2021. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!