Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok, mennyi idővel az első...

Diákok, mennyi idővel az első online órátok előtt keltek fel? Mennyit készülődtök előtte, olyan kinézettel ültök órán ahogy emberek közé is mennétek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 10:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mimdig kb 5-10 percel előtte. Arra figyelek hogy ápolt és igényes legyek, megfésülködöm megmosakszom előtte, felveszek egy normálos felsőt, de nem szoktam annyira kicsinosítani magam mint egy élő eseményre.
2021. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Önfejlesztés(olvasás) 1 óra.

Torna. 30 perc.

Tusolás. 15 perc.

Reggeli csinálás + reggelizés. 1 óra.

Nyelv tanulás. 40 perc

Séta-kocogás. 1 óra

Tusolás. 15 perc.

Szóval 4 órával előbb.

2021. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Én mindig 15 perccel előtte, megmosakszom, megfésülködöm, de sokszor nem öltözök át, csak ráveszek egy pulcsit arra amiben aludtam. Utána első szünetben felöltözöm rendesen, de első óra előtt sokszor nincs rá időm.
2021. márc. 20. 10:51
 4/22 A kérdező kommentje:
2-es megkérdezhetem hogy ez mit jelent, hánykor kelsz? Merthogy ha 8.15töl van órám én biztosan nem kelnék 4kor, gondolom te később kezdesz
2021. márc. 20. 10:52
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Rosszul írtam 5 órával előbb.
2021. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

3 órakkor szoktam kelni,akkor még nagy a csend.

8 kor kezdem.

2021. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Hétfőn magyar, kedden töri, szerdán 2 angol, és aki nincs felmentve, annak még pénteken matek. Illetve hétfőn vagy kedden, ha van egyáltalán, amikor a tanár akar, egy természet, amikor akarja. Törin kéri is a tanár, ne legyen bekapcsolva a kamera, se a mikrofon. Én a többin se szoktam bekapcsolnia a kamerát. Igényesség ettől független megvan alap szinten, hogy fésülködés, ne köntösben. Volt aki köntösben "jött órára", más éppen ebédet főzött, megint mást az utcán tartott valahova vagy éppen boltban volt vagy villamoson. Két kutyám van, szóval a kánain nekem azt jelenti, hogy 7-8-ig alszom. A legkorábbi órám keddenként a töri, ami 09:00-tól van. A többi mind 10-11 körül. Utálok sietni és nem is akarok ilyen hosszú idő alatt hozzászokni a túl későn keléshez, ami nálam a kutyák miatt legkésőbb 9, mert amikor visszatér a rendes oktatás, vagy nem tér vissza hanem dolgozni megyek, ne mosott xar legyek, úgy hozzászoktam.


19/l

2021. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Fél órával az első órám előtt. Megreggelizek, netezek és utána kezdődik az óra. Ha nem kell kamerát kapcsolni akkor pizsiben, kócosan ülök ott. Ha kell akkor felöltözök, megfésülködök de sminkelni így nem szoktam.
2021. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

30 perccel az első előtt.


Megmosakszom, iszok egy kávét, feljövök ide gyakorira és le oltom a sok birka fityeszest gyorsan aztán visszabújok az ágyba és belépek órára.

Nálunk nem kell kamera szóval kinézetet leszarom

2021. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Mindig 6:30kor kelek (hétvégén is).
2021. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!