Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni, ha online...

Mit lehet tenni, ha online oktatáson a hangom iszonyúan torzít ? Erősen visszahangozva hallom vissza a saját hangomat és nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
Amúgy laptopon vagyok. Nagyon rossz a saját hangom minősége. Iszonyú visszahangos és nagyon torz.

2021. márc. 23. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
De nagy problémáid vannak az életben...
2021. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
fülhallgatót használsz, és akkor nem visszhangzik. komolyan egy éve megy a hiszti, és te még mindig nem tudod, hogyan lehet normálisan videohívásban részt venni?
2021. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet akkor a fülhallgató hoz megoldást. De fülhallgatóból is valami minőségi kell, nem valami ócska kínai szar....
2021. márc. 23. 13:45
 14/19 anonim ***** válasza:
Visszhangzik? Használj fülhallgatót, és kérd meg a többieket hogy ők is tegyenek így. Nekünk is nagyon visszhangzik a videochat megbeszélés, ha akár csak 1 ember hangszórón hallgatja bekapcsolt mikrofonnal.
2021. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha telefonról nyitnám meg, úgy kevésbé visszhangozna ?
2021. márc. 23. 13:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Többen leírtuk, hogy fülhallgatóval kevésbé visszhangozna. :D
2021. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

telefonról is visszahangzik.

vegyél. egy. darab. fülhallgatót.

(amúgy nem hiszem el, hogy tényleg nincs egy darabod se...)

2021. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor fülessel megpróbálom. Nem a Micimackó Fülessel, hanem fülhallgató fülessel. xDDDD
2021. márc. 23. 14:12
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Es a tobbiek hangja nincs torzitva?

Fiatalon en is sokkot kaptam a hangomtol, mivel a sajat fejunkbol belulrol teljesen masmilyennek erzekeljuk. Szegyelltem, borzalmasan cikinek ereztem.

A tobbiek viszont a hangoddal egyutt ismernek es semmi termeszetellenes nincs benne nekik.

Termeszetesen a felvetelek tenyleg torzithatnak, na de akkor mindenkiet.

2021. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!