Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik őrültként?...

Miért viselkedik őrültként? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit bírok, mert kedves. Mindig is furcsa volt, másoknak őrült. Sokszor elgondolkodtam rajta hogy mentálisan nem teljesen egészséges, vagy csak szimplán nem erről a bolygóról származik. Nagyon okos, mindenben jó, mégis néha úgy viselkedik mint egy bolond. Olyan dolgokról beszél amiket nem értek, lehetetlen dolgokat akar megcsinálni, pl. feltételezi hogy a telekinézis valóságos. Olyan mintha 2 fajta arca lenne. Egyszer teljesen normális, átlagos, aztán valahogy átkapcsol az agya vagy nem tudom, és elkezd tudományos dolgokról beszélni, mintha rajta kívül bárki is értené miről van szó, meg furcsán viselkedik, úgy viselkedik mintha különleges lenne, és mintha rejtegetne valamit. Ha beszélgetek vele, (ami ritka pont ezek miatt) mindig lehetséges valóságokról, meg ilyen elméletekről beszél. Szerintem valami nagyon nincs rendben a fejében. Mit gondoltok erről?

2021. márc. 28. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik bolygó az, ami szerinted szóba jöhet a téma kapcsán? :)
2021. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Skizofrénia- gyanú merült fel bennem.
2021. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, ezeket kihagytam: egyedül ült az osztályban, mert nem ment le az udvarra mint a többiek. Saját magával beszélgetett!.. mikor megkérdeztük kihez beszélt azt mondta hogy nem is beszélgetett. Állandóan elbambul, hiába beszélünk hozzá nem figyel. Múltkor a tanár is megkérdezte hogy mit néz ennyire a falon, és aztmondta hogy csak gondolkodik. Ez lehet valamilyen mentális betegség?
2021. márc. 28. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egyedül ült az osztályban, akkor hány ember ment le az udvarra? Milyen neműek voltak? Mennyi ideig tartott a kiruccanás nekik? Fontos ezeket tudni a kérdés megválaszolása céljából. :)
2021. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet, megismerném:D
2021. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, ennyiből nem lehet semmi érdemit megítélni, de elég jó arcnak hangzik. Több ilyen ember kellene erre a világra.
2021. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!