Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogy helyes...

Szerintetek hogy helyes cselekednem ha így viselkedik velem? Több lent.

Figyelt kérdés
A helyzett az hogy van egy lány a suliba aki több mindenkinek be jön és neki azok közül senki, de viszont én be jövök neki , nagyon rendes szép csaj és beszélgetek vele (kaptam szájra puszit is de az nem hinném hogy olyan komoly) . Ezek a fiúk néha zaklatják de semmi komolyabb nem történt eddig. Amikoris az osztajtarsam nagyon agresszívan reagálta le hogy vissza utasította a csaj mert én jövök be nem ő , ez történt csütörtökön. Akkor nem történt semmi de viszont pénteken nem mentem suliba egy konferencia miatt. Erre meg a gyerek el kezdte hogy azért nem mentem mert félek tőle és a csajt el kezdte zaklatni. Sőt elég durván viselkedik vele. Rólam azt kell tudni hogy egy nagydarab vagyok aki nem igazán tűri ha valaki baszakodik vele. A másik peddig egy antiszociális akivel nem nagyon foglalkoznak de viszont ő sem kicsi ( nincs akkora mint én inkább dagadt). És azt mondta a suliba hogy ha hétfőn megyek suliba meg ver engem is és a lányt is. Mivel ismerem a sulim és a tanárokat nem vernék nagy dobra és ez nem fejezné be. Meg éri meg verjem ha meg próbál bántani engem vagy a lányt ? Mert meg vedem magam és őt is de a csávót meg verjem vagy csak védekezek? Én inkább a “móresre” tanítás fele hajlok. Szerintetek?

2018. okt. 28. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Csapd szét azt helo
2018. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem csak védekezz ha úgy adódik. Ha te kezded a verekedést annak akár jogi következményei is lehetnek...
2018. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedekezz és alázd meg közben és utána. Érezze a lelki fájdalmat, a szégyent, hogy legközelebb eszébe se jusson ezt tenni.
2018. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha elkezd kotekedni akkor vedd meg magad.
2018. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat , segítettek , jogi következménye nem nagyon lesz mert tisztába vagyok azzal hogy hogyan csinaljam úgy hogy ne nekem hanem max neki legyen baja. Önvédelem alapon.
2018. okt. 28. 14:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis én nem kezdem de ha hozzám vagy a lanyhoz ér akkor meg verem.
2018. okt. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!