Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy ússzak meg egy online...

Hogy ússzak meg egy online felelést?

Figyelt kérdés
Sajna a sok beadandó és eheti doga miatt elfelejtettem készülni egyre és már nem tudom behozni. A tanár véletlenszerűen választ. Mit tegyek hogy biztos megússzam?
2021. márc. 29. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bontsad az internetkapcsolatot.
2021. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor a feleleten kívüli anyagról is lemaradok. Az meg gyanús, ha csak a felelésre megy el a neten.
2021. márc. 29. 08:27
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Semmi sem gyanús! Kitartás!
2021. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát azért az elég gyanús, hogy amint kimondja a nevem a tanár én kilépek pont abban a pillanatban és azt mondom elment a net
2021. márc. 29. 08:44
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Akkor igyál romlott tejet!
2021. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Te hanyadikos vagy ennyi ésszel? Nem mész be nincs internet indokkal, az anyagot meg elkéred valakitől...
2021. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Szar lehet neked, hogy még mindig tanulsz! De még szarabb lesz, amikor majd eljársz dolgozni! :)
2021. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az szép és jó, hogy majd elkérem a jegyzetet, de kb senki nem jegyzetel. Velem együtt kb hárman jegyzetelünk. Az egyikőjük, aki tényleg szokott mindig, ő csak fizika háziért cserébe oszt meg jegyzetet, de a fizikából nem vagyok jó. A másik aki meg jegyzetel, az azóta utál engem, hogy koliba szobatársat váltottam a második évben, azután hogy az első év végén annyira hangoztatta, hogy ő nem is akar velem egy szobában lakni. Aztán miután én mondtam ki, hogy én se akarok vele, és megyek is, megsértődött
2021. márc. 29. 09:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd (írd) azt hogy elromlott a mikrofonod, és mivel zárva vannak a boltok, még nem jutottál el oda, hogy vegyél egyet. Aztán ha lesz többi órád is, azokon is ezt mondod hogy ne legyen gyanús, másnapra meg úgy csinálsz, mintha beszereztél volna egy mikrofont.
2021. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Drágám! Ugyan mi a tökömre fogod használni a fizikát? Szabadesést fogsz mérni a szegedi Tescoban? Netán protekciód lesz az OTP-nél? Még szerencse, hogy ilyen hasznos dolgokat tanultok! Én is beljebb vagyok egy pár lépéssel!
2021. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!