Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában a tanárok...

Középiskolában a tanárok megtehetik azt, hogy az iskolában íratják meg velünk a dolgozatokat/ feleltethetnek?

Figyelt kérdés
Ma és pénteken is be kell mennem az iskolába felelni és tartanak konzultációórát is. Nem vagyok ellene sőt, örülök, hogy végre történik valami, mert ebben a tanévben amit tanultam az kb. 0. Mióta van ilyen lehetőség? Ilyet szerintem november óta tarthattak volna, mert a Redmentás dolgozat semmit se ér némely tantárgyból.

2021. febr. 17. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom rájöttek, hogy valójában hogyan is néz ki egy otthonról történő dolgozatírás.

"mert ebben a tanévben amit tanultam az kb. 0." és ezt akarják megszüntetni

2021. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Merészek. Nálunk is VOLT ilyen, az egyik szülő feljelentette az iskolát-na azóta nincs ilyen.

És még állítólag szép csekket is kapott a suli.

Valamint két tanár azóta nem dolgozik itt, állítólag önként távoztak.

Na persze....


Szóval merészek. Valaki fel ne dobja őket is.

2021. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Balázska, ha kamuzol, legalább ne olyat írj, amiről egy óvodás is meg tudja mondani, hogy f*szság.

Egyébként pedig az eljárás teljesen jogszerű, volt már több ilyen kérdés, olvass vissza.

2021. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 kíváncsi vagyok, hogy nálatok mi a f*sz történt, mert megtehetik, hogy behívnak dolgozatot írni, vagy feleltetni.
2021. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
#4 Ez egy troll.
2021. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiscsoportos foglalkozásokat, és gyakorlatokat lehet tartani az iskolákban. Nálunk a végzősök járnak be érettségi tantárgyas órákra.
2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

"Kiscsoportos foglalkozásokat, és gyakorlatokat lehet tartani az iskolákban. N"


így van. ÖNKÉNTES alapon....

10 fő /terem max és járványügyi szabályok ÉS a lényeg: önkéntesen.

AKi megy megy, aki nem megy, nem megy és ezért SEMMIFÉLE szankció sem érheti.

Még egy igazolatlan óra sem. Még egy jegy sem. semmi.

Mert járványhelyzet van, félti magát/szüleit stb. és ezt az iskolának el kell fogadnia.


Aki nem hiszi: Jogiforum.hu és ott megkérdezheti. Én már megtettem

2021. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezt linkeld már be légy szíves, gépelni én is tudok.
2021. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Nálunk kötelezővé tették, ha nem mész be igazolatlan. Igazolást csak abban az esetben fogadnak el, ha Covid miatt karanténba kerülsz..
2021. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!