Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Legális az, hogy a tanár...

Legális az, hogy a tanár aznapi anyagból írat óra végén röpdolgozatot?

Figyelt kérdés
Lehet ez ellen tenni valamit?

2021. márc. 29. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Legális.


Szólsz neki, hogy ezt még csak ma adta le.

2021. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Persze, és jó dolog is! Azt nézi, hogy figyeltél, és mit értettél meg belőle.
2021. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én szoktam ilyet (egyetemen), de nem "jegyre", és tényleg az érdekel, hogy sikerült-e érthetően átadmon az anyagot.


Tudtommal a tanár azt kérdez, amit akar, de azért ilyet osztályozni nem szép dolog szerintem.

2021. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen legális, miért ne tehetné? A közép iskolában én csak az órákon figyeltem és 60%-át meg is jegyeztem, óra előtt elolvastam az anyagot és szinte sose kaptam 1-est
2021. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az tök jó hogy ti ilyen könnyen megjegyzitek. De ezzel nem mindenki van így. Nekem pl sok ismétlés, tanulás kell. Nem csupán 40 perc végighadarás egy új anyagról. És akkor óra végén van pontosan 4 percünk a dogára
2021. márc. 29. 12:17
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát, ha ez jegyre megy, akkor annyit tehetsz, hogy

(1) megkéred a tanárt, hogy változtasson, mert te az óra végére még nem jegyzed meg a dolgokat,

(2) ha nem használ, akkor pár osztálytárssal összefogva az igazgatóhoz fordultok, ő is szólhat neki,

(3) szülőt is meg lehet kérni, hogy szóljon, ez is lehet hatásos,

(4) előre készülsz a könyvből - gondolom nem reménytelen kitalálni, hogy mi lesz az anyag.

2021. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
People die inside event. :D
2021. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez jegyre megy?


Általában az ilyet csak pontozni szokták és ha összegyűlt valamennyi, akkor arra kapsz jegyet. Ez pont a hatékonyabb tanulási folyamatot eredményezi.

2021. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha jegyre megy, szerintem minimum nem etikus. Ha pontokat lehet gyűjteni, motivál a figyelésre, az más.
2021. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenkor örülök, hogy már nem kell iskolába járnom, és elviselni ezt a sok keménykedő, versenyszférára alkalmatlan buta tanárt.


legálisnak legális, de ahogy az utolsó is írta, nem épp etikus. Még ha elmagyarázná normálisan, és utána NEM JEGYRE iratná, azt mondanám, h jól van, de így?


édes istenem. és csodálkozunk, h szinte mindenben tök utolsók a magyar diákok, tiszta 80-as évek.

elhadarja az anyagot, aztán rögtön röpdoga, agyam eldobom. sztem Magyarországon messze a tanárok a legostobább diplomások.

2021. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!