Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz jegyet írt be a Tanárnő...

Rossz jegyet írt be a Tanárnő az e-krétába; ötös helyett hármas röpdolgozat van bent. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy tantárgyból (kommunikációból) kéthetente egyszer van olyan óránk és sajnos minden órára kitalál egy órai feladatot (amit röpdolgozatként ír be). Ez a tanár most tanít minket először.

Tegnap volt ilyen óránk, és az előző dolgozatot kiosztotta, ami ötösre sikeredett. Viszont, a krétába pedig ma délután látom, hogy hármas dolgozatjegyet kaptam. Nagy valószínűséggel összecserélte a másik osztálytársam dolgozatával (akinek ugyanaz a keresztneve, mint nekem).

Nem tudom, hogy mit csináljak, mert a kréta rendszer lefog zárni holnap és véglegesen bent marad az a jegy a tantárgyamban. (holnap kapok írásbeli megerősítést a jelenlegi jegyeimről)

Ha valóban hármas lett volna a dolgozatom, nyilván nem "pampognék", de nagyon csalódott vagyok, hogy én ötös eredményt értem volna el.

Mit tegyek?



2020. okt. 15. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem válts iskolát!
2020. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szólj a tanárnak.
2020. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2: Könnyű azt mondani... Alig lehet megtalálni, mert "csak" óraadó tanár és csakis szerdán és csütörtökön tartózkodik az iskolában. (a többi napon 30 km-re messzebb iskolában van)
2020. okt. 15. 21:12
 4/14 anonim válasza:
100%
Akkor írj neki emailt, vagy szólj neki akkor amikor látod. Ő tudni fogja mi a megoldás. Maximum feljegyzi magának, és majd úgy számitja az átlagot. De hidd el, egy röpdolgozaton nem múlik semmi, kb mintha ott sem lenne.
2020. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4: Írtam már neki messengeren és gmailen is, egyenlőre válasz nincs.

Az a baj, hogy a kevés óraszám miatt kevés jegyeket kapunk, a félévben csak 4-5-öt. Nem szeretném, ha rendszert csinálna ebből, csak azért, mert összecseréli a röpdolgozatainkat.

2020. okt. 15. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az ofődnek
2020. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne pörögd túl a dolgot. Írtál egy emailt, várd meg, hogy válaszoljon először is. Ha nem hármast kaptál akkor úgyse hagyják bent a jegyet.
2020. okt. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a jegy valószínűleg örökre bent marad, már megkaptam a negyedéves értesítőt (és a hármas is jelen van még mindig). És sajnos az a jegy már nem törölhető. Szóltam az ofőnöknek, de ő nem tud mit tenni...
2020. okt. 16. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A Krétában írj neki. Ott legalább nyoma van. Tedd be címzettnek az ofőt is. Ha pár napon belül nincs válasz, írj újra.
2020. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megtettem, köszi a tanácsot!
2020. okt. 17. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!