Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit fog tenni a...

Szerintetek mit fog tenni a tanár?

Figyelt kérdés

Szóval a Köpönyeg című regényből ma írtunk egy dolgozatot, amiben csak olyan kérdések voltak, amiket csak akkor tudhattál, ha elolvastad a regényrészletet a tankönyvből.


Nos, az a helyzet, hogy mivel én nem olvastam el, ezért a lapomra a nevemen és az osztályomon kívül semmit sem írtam. Viszont, amikor be kellett adni a dolgozatokat, akkor én nem adtam be, hanem elrejtettem a pad alá. Az első padban ülök, úgyhogy csoda, hogy a tanár nem vette észre. Holnap valószínűleg kiosztja a dolgozatokat, és nem hiszem, hogy szem szúr majd neki szemet, hogy én nem kaptam meg az enyémet.


Szerintetek rá fog jönni a turpisságra? Ha nem, akkor meg kell majd írnom "újra"? És ez nem lenne csalás a többiekkel szemben?



2019. febr. 7. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész egyszerűen beír egy egyest. Az osztálytàrsaid nem ismerem, de esélyes hogyha mégse venné észre és azt mondja újra kell írnod valaki elszólja magát hogy ott voltál.
2019. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem lapítasz, hanem ártatlan arccal szólsz, hogy te nem kaptad meg a tiédet...
2019. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én játszottam el ilyet anno, és nem vártam meg, hogy "észrevegye", hanem kiosztáskor azonnal jelentkeztem, hogy én nem kaptam vissza a dolgozatomat. A tanár értetlenkedett egy sort, mondta, megnézi majd, hol hagyhatta el. A következő órán pedig feleltem belőle, mivel nem találta meg. Mondjuk tény, hogy arra az órára viszont készültem az anyagból...
2019. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chtt ***** válasza:
100%

Nálam ez nem jönne be, mert roppant gonosz tanerő vagyok (és nem teljesen hülye:), s mielőtt elhagyom az osztályt, még rákérdezek:

'Mindenkié itt van/Mindenki beadta? Akiét nem találom, automatikusan egyes."


Elárulod, mi volt, sikerült-e? (Ha volt annyi eszed, mint a hármasnak, és készültél a következő órára, akkor néked drukkolok.:)

2019. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, azért azt tudja az ember, hogy melyik tanárral lehet eljátszani. Persze, hogy olyannal nem, aki megszámolja a papírokat, mielőtt kimegy.. de ha sosem tette előtte, akkor jó eséllyel megjátszható a dolog.
2019. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, még megpróbálja megkeresni (ami ugye nem fog sikerülni neki), de nem mondta, mi lesz, ha nem találja meg. Lehet, hogy csak év végén fog neki feltűnni, hogy "Hoppá, egyel kevesebb jegyed van", de lehet, hogy akkor már nem fogja érdekelni.
2019. febr. 9. 12:51
 7/7 chtt ***** válasza:
100%
Ha lesz elég jegyed és nem állsz kétesre, akkor valszeg tényleg nem fog foglalkozni vele -- ha meg feleltetnie kell, akkor is van esélyed, hogy nem ebből a témából fog (vagy legalább szól, hogy ebből készülj fel). Örülök, hogy szerencséd volt, de azért ne kísértsd gyakran a sorsot, ki tudja, mikor nyal vissza a fagyi. :)
2019. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!