Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha LEGALÁBB 3 nehéz hét áll...

Ha LEGALÁBB 3 nehéz hét áll előttünk és utána fognak valamelyest csökkenni a számok, akkor az ápr 19-i nyitás felejtős már most?

Figyelt kérdés
"2-3 nagyon nehéz hetünk lesz " OV tegnap
2021. ápr. 1. 06:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Pont ezért baj hogy nincs suli mert egy éve otthon unatkozik ez a hülye is és direkt provokálni jön fel.
2021. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez már nem sulis, ez Balázska.
2021. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%

Azért nem tudja senki sem megmondani,hogy mikor nyithat újra az iskola, mert úgy

néz ki, hogy hiába oltják be az időseket, és meg lesz a 2,5 millió oltott, annyi a bagós, rendszeresen szeszes italt ivó,5-6XL ruhás elhízott fiatal, hogy a súlyos esetek száma is

magas. Ha beállna egy olyan helyzet, hogy idősek beoltva, és hiába lenne mutáns vírus, az csak a db számot növelné, kórházi esetszám minimális lenne,akkor simán nyithatna minden.

2021. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%
13-as ugyan mar, nem ezen mulik. 110 kilos dagadek vagyok es enyhe tunetekkel veszeltem at a koronat, voltam mar ettol sokkal betegebb is.
2021. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%
#12: Ő írja ki egy éve ugyanebben a témában a kérdéseket???
2021. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
igen mert nincsenek barátai
2021. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Baromi rosszul idozitenek. Mikor zarni kellene, nem akarnak nepszeruseget veszteni, ezert hagyjak a virust tarolni. Aztan mikor nagy a szar, zarnak, de azt is logikatlanul. Este nyolcas gepfegyveres cirkusz, mikozben emberek tomegesen maszk nelkul mashol, mas idopontban.

Mire zarnak, akkora szar van, hogy az eredetileg ajanlatos idotartam reg nem eleg. Es mikor tobb szigorra lenne szukseg, belengetik a nyitast.

2021. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!