Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha LEGALÁBB 3 nehéz hét áll...

Ha LEGALÁBB 3 nehéz hét áll előttünk és utána fognak valamelyest csökkenni a számok, akkor az ápr 19-i nyitás felejtős már most?

Figyelt kérdés
"2-3 nagyon nehéz hetünk lesz " OV tegnap
2021. ápr. 1. 06:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ezt mondja fél éve.
2021. ápr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

na pont ezért is gondolom miért is hagyná abba majd a nyáron mert több Balaton kevesebb Adria


és ahhoz még korán van

2021. ápr. 1. 06:29
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Akarhogyis szamolom a 2-3 het meg apr 19-en belul van.
2021. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Akkor elég rosszul számolsz. Aprilis 1 plusz 3 hét, azaz 21 nap akkor is Aprilis 22 lenne. Ha tegnap mondotta vala akkor is Aprilis 20. És ahogy már említettem volt, ezt a két-három hetet kell kibírnunk szöveget mondogatja fél éve.
2021. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Unalmas vagy nagyon minden nap ezzel a témával: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..
2021. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
4-es: azert mondta, h harom het baszod mert nem fogja azt mondani, hogy még két hét és 6 napot kell kibírni csak h pont apr 19-re jojjon ki. Autista vagy vagy mi?
2021. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy az vagyok, még nem vizsgáltattam ki magam. Viszont a még két-három hetet kell kibírnunk dumát elmondotta már egy párszor, azóta hónapok is elteltek már. Ezt még egy autista is belátja.
2021. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Az igaz, de az eredeti kerdes nem ez volt
2021. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem minek kell most foglalkozni a gyakorin az iskolanyitással. Ápris 19 még messze van. Senki nem lát előre. Ha alacsonyak lesznek a számok akkor lesz suli ha magasak lesznek a számok akkor meg nem lesz suli.

Van akinek ez tetszik és van akinek meg nem. Na ezzel össze is foglaltam az ebben a témában kiírt kérdéseket.


Hiába lesz a gyakorin napi 10-20 kérdés ebben a témában. Biztosat senki nem fog tudni mondani mert még a döntéshozók sem tudják. A kormányzati akarat az, hogy lesz suli (még kormányrendelet is van), de ezt a szándékot a járványügyi számok alapján meg lehet változtatni bármikor.

2021. ápr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Általában ugyanaz az ember írja ki egy teljes éve ezeket a kérdéseket. Felismerhető a hülye stílusa, meg az idézgetése. Borzalom.
2021. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!