Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit tegyek ha...

Szerintetek mit tegyek ha bejövök a főnökömnek, ésez kölcsönös? Egyszer flörtöltem vele. Egyébként akármennyire is vonzó, felejtős, mert nős.2 hete a munkatársnőm folyamatosan ki akar készíteni, valószínű mindenki tudja már.

Figyelt kérdés
Az egész cég. Nem kivételezik velem, de egyébként velem elég kedves. Viszont másokkal elég bunkó. Sokat panaszkodnak rá. Hogy kiszámíthatatlan. Basszus. Nem akarom otthagyni ezt a munkát,de lehet hogy ez lesz. Vagy csendben hallgatok, és végzem a munkámat. És leszarom ki mit gondol. A munkámmal nincs gond, de a kolléganőm akivel együtt vagyunk, kikészít. Azt érzem, hogy versenyezni akar velem. Illteve mindenkivel csacsog, s lazán veszi a munkát, még én megszakadok. Nem akarom senki elismerését kivívni, nem vagyok a munka hőse. De az tuti, hogy nem akarok lesüllyedni arra a primitív szintre amit ő csinál. Volt már valaki hasonló szituban? A főnököm azon a környéken nőtt fel mint én, de nem ismertük korábbról egymást, s igyekszem kerülni azt hogy kettesben legyek vele. Már mosolyogni se merek.Csak annyi volta flört, hogy mondtam valamilyen vicceset, s ezen nagyon nevetett, és mások is látták ezt..

2017. aug. 13. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ugyanez volt a helyzet a volt munkahelyemen a főnökömmel. Megmondom őszintén, ha nem lett volna akkor barátom, akkor én szívbaj nélkül elmentem volna vele randira. Kit érdekel, mit kárál a többi tyúk? Irigyek mindig vannak. Nem kell velük foglalkozni.
2017. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, az én főnököm nem nős volt, csak válófélben... :D
2017. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy mit tegyél? Mindenesetre a flörtölést nem felejti el a pasi(egyik sem)

Nagyon vékony jégen állsz.


asszem ebből lepedőgyűrés lesz. Előbb szabadulsz.

2017. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 tanacs, ami segithet ebben a helyzetben:


1. Tartsd a tavolsagot a fonokoddel!


2. Kolleganoddel ne foglalkozz! :)

2017. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztességes lezárás négyszemközt. S hogy szeretnél ott dolgozni továbbra is, ám egészséges távolságtartással.

Emellett tiszteletben tartod családjáts stb.


Anno főnököm rám hajtott és már látványos és zavaró volt.

Kimentem épületből levegőzni, s tudtam, hogy utánam jön. Kezébe nyomtam a másik poharat és határozottan kijelentettem, beszéljük meg ezt rendesen itt és most.


Megmondtam, hogy felettesemként tisztelem, emberként pedig ugyanúgy bánok vele, mint bárki mással ember módra, alap tiszteletet megadva, ám szeretném, hogy ne kopogtasson a magánéletem burkántovább, mert kellemetlen, mindamellett akkoriban alakulóban volt egy kapcsolat, amely máig megvan. ^^


Poénkodott, hogy elintézi, hogy ott maradjak az ő részlegén, pimaszkodott s megmondtam:

Ha visszaélsz a hatalmaddal személyes okból, az téged minősít le, én pedig felmondok szívbaj nélkül és byebye.


Lezártuk.


Kolleginám meg is jegyezte akkoriban, hogy jobb lett a kedvem a lezárás óta.


Végül így is úgy is felmondtam, mert párommal elköltöztem és saját karriert kezdtem.


Olvasva téged, lehet neked is jobb lenne másik helyet keresned vagy sajátot kialakítani.

2023. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!