Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most érdeklem akkor vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érdeklem akkor vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Pár napja ráírtam messengeren egy lányra, tökre örültem, azonnal visszaírt, bőszavúan válaszolt, látszott rajta az érdeklődés. Másnap is ráírtam, akkor is teljesen okés volt minden, majd harmadnap csak leláttamozott de ettől függetlenül reagált a sztorimra meg a snapjeimre.. Most írjak rá már én megint úgy, hogy igazából vissza se írt? Ha érdekelném vissza írna nem?


F17


2021. febr. 9. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbál játszani? Talán?
2021. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ember! Nem ráírogatunk, hanem találkozunk vele! Milyen férfi vagy te? Persze, hogy csak szopat! A csicskák írogatnak... a férfiak rámennek a dologra!
2021. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb esetben nem ért rá/mással van elfoglalva, rossz esetben nem érdekled olyan szinten, hogy beszéljetek. Egy reakció egy kattintás, nem jelent semmit. Ahogy mondod, te már írtál, várd meg míg válaszol. Ha nem fog, akkor ez van, lépj tovább.


Pár napja ismeritek csak egymást, valószínűleg nem te vagy az egyetlen aki írkál neki. A net felborította az ismerkedéseket és az emberi kapcsolatokat, bármikor mondhatja azt, hogy megunt. 1 napig új inger voltál, aztán viszlát, kell valami más, ami szórakoztatja.

2021. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha elfogalalt majd ír. De valószínűbb, hogy még nem áll készen, megijedt és/vagy eddig nem akart bunkó lenni de mostanra tudja hogy nem akar többet.
2021. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!