Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon mennyire fog április...

Vajon mennyire fog április 19. után megszaporodni az iskolai bunyók száma, illetve milyen szintű bullying jöhet még?

Figyelt kérdés
November óta otthon vannak a diákok, a bántalmazók nyilván unatkoztak, hogy a gyengébbeket nem tudták fizikailag bántalmazni, a bántalmazott meg őrült, hogy nyugodt lehet az élete. Most a bántalmazottnak olyan lehet ez, mint ha börtönbe kellene bevonulnia, nem? Lehet még esélye felkészülni a harcra?
2021. ápr. 3. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10

Igen, én voltam. Azért a börtön sem ennyire pokoli, tapasztalatból beszélek. Oké, dokumentumfilmekben ezt mutatják, de hidd el, nem ennyire akciódús az egész, főleg nem nálunk.

2021. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Miért kerültél be, ha szabad megkérdezni?

2021. ápr. 3. 17:57
 13/15 anonim ***** válasza:
97%
Semmi komoly, nem erőszakos bűncselekmény, csak 3 hónapot voltam bent (a 6-ból).
2021. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

Akkor gondolom az fogház volt, illetve nem olyan kaliberekkel voltál összezárva.

2021. ápr. 3. 18:19
 15/15 anonim ***** válasza:
97%

A magyar börtönök tele vannak ügyvédekkel akikre nem jellemző a filmekben is látott mentalitás.


A fiatal korúak börtöne szerintem ezerszer kegyetlenebb mint az általános börtön.


Én dolgoztam olyannal együtt aki 5 évig raboskodott, teljesen normális volt. Pedig ő nem ügyvéd volt, csak egy alkoholista burkoló aki roma származásúakat sebesített meg súlyosan. Azt is hozzá tenném, hogy önvédelem volt mert a romák szaladtak neki vasvillával. Csak ugye a jó öreg "magyar büntetés végrehajtás".

2021. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!