Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet érettségire fekete...

Lehet érettségire fekete ingben is menni?

Figyelt kérdés
Van fehér is, azt is hordani fogom majd, de 5 napig nem akarok ugyanabba lenni. Náluk írásbelin is ünneplőbe kell lenni.
2021. ápr. 4. 01:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az elegans a lenyeg. Szerintem lehet.


Miert nem hivod fel a tanart/iskola titkart ,hogy mi a dresscode? Nehogy ezen fennakadjanak.


Hivd fel oket mindenkepp. Vagy feher ingben szemelyesen kerdezd meg vizsga utan!!!!!


Mindenhol kitalalnak vmi dresscodot es idegesek,ha megszeged. Kerdezd meg inkabb. Az iskolak errol szolnak,h meg tudsz-e felelni az ott megkovetelt formasagoknak.

2021. ápr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Én anno szar részegen mentem, egy óra késéssel a kocsmából, nyakkendő a homlokomra volt kötve. Senkit nem érdekelt. 25 éve volt igaz.
2021. ápr. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
#2 Jól tetted tesó
2021. ápr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem azért a fekete miatt furán néznének rád a tanárok. Nincs valami világos színű inged? Pl. világoskék? Szerintem az jobb lenne, egy fekete nadrággal.
2021. ápr. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem tudom. Nálunk annak idején egy fiú sima fehér ing helyett fehér -fekete csíkos ingben jelent meg, de akkora cirkuszt csináltak belőle. Én a szülő helyében biztos bementem volna cirkuszolni. Mindenki olyat vesz fel amilyet tud.
2021. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Az én osztályfőnököm hazazavart volna, hogy csak úgy füstölsz. Igen, írásbeliről is.


Nem tudsz valakitől kölcsön kérni inget? Nálunk egy csomó ilyen szar körbe járt az rokonságban/baráti körben. Nekem pl. semmilyen érettségizős, ballagós cuccom nincs már meg (nem is hiányzik).

2021. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 Nem arrol van szo hogy nincs feher ingem, hanem hogy nem akarok lerohadni abban pentekig
2021. ápr. 4. 09:49
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
mosógép kimossa neked minden nap, vagy akár kézzelk is kimoshatod azt az egy darabot, májusban már meg kellene száradnia a napon. :)
2021. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az én osztályfőnököm hazazavart volna, hogy csak úgy füstölsz. Igen, írásbeliről is."


És mégis milyen alapon ? le van írva valahol miben kell menni érettségire? HOL? Mutasd! Idézd már be!

2021. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
én anno 3 éve farmer fehér pólóban mentem, de volt aki Linkin parkos pólóban ment. A lőtéri kutyát se érdekelte.
2021. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!