Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Visszamennétek végzősként ápr...

Visszamennétek végzősként ápr 19. után arra a másfél hétre ha nem lenne kötelező és még csak igazolással se kéne bajlódni?

Figyelt kérdés

A mi sulinkban ha nyitás is lesz, a végzősöknek már nem kell visszamenni. Ápr 19-29 között nekik konzultációs rák lesznek, önkéntes részvétellel-aki akar megy, aki nem akar nem megy.

MIvel önkéntes, így még a hiányzás-igazolás se lehet probléma, mert nem vezetik a jelenlétet.

Visszamennétek?


2021. ápr. 7. 08:08
 1/10 A kérdező kommentje:
rák = ó.. rák
2021. ápr. 7. 08:10
 2/10 A kérdező kommentje:
láttam mi folyt az eddigi jelenléti heti 1x konzultációs órákon. 30ból ha 4-5en voltak már sokat mondtam, és semmiről se szólt, csak alap dolgokról-kár az áramért, kár felkapcsolni a villanyt ezért.
2021. ápr. 7. 08:11
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
akkor se mennék be ha kötelező lenne. majd a háziorvosom kiír, így meg hogy nem kötelező, így meg aztán kakukk.
2021. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükségét érezném a konzultációnak, akkor igen. Személyesen teljesen más, mint online. Minden kérdést át lehet beszélni az érettségire.
2021. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

"Minden kérdést át lehet beszélni az érettségire."


Akinek érettségi előtt 1 héttel még kérdései vannak az rég rossz.

4 éve erre készülnek, legalább 3-4 (legalább) próbaérettségin túl kell legyenek.

2021. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már rég leérettségiztem, de bemennék. Már csak a tudat miatt is, hogy talán még sincs teljesen elengedve a kezünk. Anno a mi érettségi előtt félévnyi anyaggal voltunk lemaradva, és nem is sikerült behozni. Második félévben megkerestem a törifaktos tanárt hadd járhassak az óráira, mert pl a XX. századi Magyarországról nem sok fogalmam volt, szerencsére be tudtam pótolni, de az osztálytársaim csúnyán elvéreztek amikor olyan kifejtős kérdést kaptunk.

Van végzős barátnőm, ő pl nagyon nem bánná, ha lehetne személyesen órára járni, mert eléggé el van keseredve, hogy alig tanítottak valamit és fél, hogy emiatt lesz rossz a vizsgája, pedig készült az évek alatt rendesen.

2021. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés is értelmezhetetlen. Ezt nem az iskolák fogják eldönteni, hanem majd szépen megkapják a miniszteri utasítást (mindenki a saját fenntartójától), hogy hogyan kell majd eljárni. Ilyen utasítás viszont még nem készült.
2021. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Diákok:

"Az online oktatás egy kalap 💩, halasszák el az érettségit mert nem is tanulunk semmit már 2 éve"

Szintén a diákok:

"Hogy képzelik hogy be kell menni az iskolába???"


Véleményem szerint örülj, hogy van lehetőséged legalább egy kicsit normálisan tanulni.

2021. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Miért ne lehetne akárkinek kérdése? Nem kell "komoly" kérdésnek, alapvető dolgokat tisztázónak lenni, egy-két kisebb, részletkérdés vagy specifikus kérdés szerintem egyáltalán nem gond. Meg magát az érettségi menetét is át lehet beszélni, arról tuti van mindenkinek valami kérdése. Mi se tudtunk mindent egy héttel előtte, hogy mi hogyan lesz.
2021. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Én tavaly érettségiztem, de nem Magyarországon. 2020 március 9.-én voltam utoljára rendesen iskolában. Érettségi előtt volt 2 hét felkészítő (napi 3 órával), de csak bohóckodás volt. Az egyetlen amiért talán megérte menni (Mert maradhadtam volna otthon is arra hivatkozva, hogy veszélyeztetettel élek egy háztartásban), hogy a román tanárnőnk diktált nekünk pár sablonmondatot az érveléses tételhez. (Bár ezt így jobban meggondolva akár el is kélhettem volna valakitől...)
2021. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!