Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok miért most pattognak...

Tanárok miért most pattognak azon egy végzős osztály esetében hogy marha kevesen vesznek részt az online órákon? Ezzel csöppet elkéstek nem?

Figyelt kérdés

Mindenféle következményeket emlegetnek, na de nyilván magukat égetik szarrá ezzel itt volt az egész év hogy tegyenek valamit (nem tettek) sőt tágabban nézve volt rá 4 évük hogy tegyenek valamit a lógások ellen.

Most az érettségi és a távozás előtt pattognak hogy 5-en vannak az órán 32 fős létszámból.

Hát vicces valóban de nyilván ha eddig se lett semmi belőle (úgy november óta ez a helyzet) akkor most mi lenne.

Minek égetik magukat ezzel?

Miközben azt mi a diákok is látjuk hogy még a hiányzásokat SE írják! Nulla hiányzót írnak be egy 5 fős órán mikor 32-en kéne legyünk. Hát akkor mit várnak nem is értem.


2021. ápr. 15. 10:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

". Ne törődj mással, járj be és dolgozz az órákon."


Hát ezzel a tanáccsal elkéstél. November óta a két kezemen meg tudom számolni hány órán voltam benn összesen (nem tárgyanként, hanem összesen) és mégis milyen következménye lett? A semmin kívül?

2021. ápr. 15. 13:48
 12/19 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Tehát, szimplán lógós vagy! Nem teljesíted a kötelességedet és még te dumálsz itt?

Tudod...jogok és kötelességek!

2021. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, ne ferdíts, hónapok óta írod ki róla a kérdéseket, pattogtak eddig is.
2021. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

" pattogtak eddig is."


És MI LETT A követketzmény? A semmin kívül? 5 ember az órán a 32ből és nulla hiányzó beírva? Hát akkor MIT VÁRNAK?

2021. ápr. 15. 14:47
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"November óta a két kezemen meg tudom számolni hány órán voltam benn összesen"


Akkor most mi van? Te se jársz órára, szóval ne dumálj itt...nem csodálom, ha mindenki utál abban az alapítványi suliban.

2021. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"nem csodálom, ha mindenki utál abban az alapítványi suliban."


ezt honnan veszed? A-Z-ig mindenkit meginterjúvoltál?

2021. ápr. 15. 14:52
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mikor azt írom hogy "Te se jársz órára, szóval ne dumálj itt" arra nem reagálsz..
2021. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az lett az eredménye, hogy itt tudsz vergődni rajta hónapok óta.

Egyébként ezzel konkrétan mi a bajod? Neked, mint utolsó senkinek bent kell ülni a melóban bármi is történik, ők meg lóghatnak? Irigykedsz?

2021. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Hát ezzel a tanáccsal elkéstél. November óta a két kezemen meg tudom számolni hány órán voltam benn összesen (nem tárgyanként, hanem összesen) és mégis milyen következménye lett? A semmin kívül?"


Akkor adok még egy tanácsot: légy büszke továbbra is arra, hogy egész évben nem csináltál semmit sem.

2021. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!