Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz ti középiskola kezdéskor...

Igaz ti középiskola kezdéskor találtatok barátokat?

Figyelt kérdés
Öcsém idegeskedik hogy neki mennyire hiányozni fog a mostani osztálya és nem szeretne váltani meg stb és fél hogy nem lesznek barátai (32 fős osztályba vették fel)
2021. ápr. 27. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még a végén se.

De a többség igen.

2021. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
És? Az élet rendje, hogy otthagyjuk az általánost és középbe megyünk. Majd "kinövi" ezt az agyrémet
2021. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Majd tartja velük a kapcsolatot. Én szereztem barátokat, sőt, mindenkinek volt társasága, jó volt a közösség.
2021. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha nyitott, és elkezd valakivel dumálni, akit kedvesnek talál, tehát csakúgy oda csapódik mellé az öcséd, vagy valaki az öcséd mellé, az például szerintem talán szükséges; de nem érdemes várni a sültgalambra, szerintem keressen valakit/valakiket, aki szimpi. Remélhetőleg ha majd tudnak menni jelenléti oktatásra; tehát akkor ennek az a haszna van, hogy személyesen könnyebb barátságokat kiépíteni, mint interneten keresztül.
2021. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Meg pl oda is ülhet valaki mellé, hogy szia, Jancsi vagyok, ülhetek melléd? Vagy pl lehet, hogy még egyből ne is mondja nevét, ha megengedik, hogy leüljön, lehet, hogy akkor mutatkozzon be.
2021. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom se volt az osztálytársam. (Bár oviban egy csoportban voltunk)
2021. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehezen de igen, mivel tavaly volt így emlékszem hogy az első 22 nap egyedül voltam.


Valaki úgyis fog kezdeményezni, 32 emberből főleg. Ha mégsem, amire kicsi az esély még mindig ott az online tér.

2021. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11. osztály elején lettek barátaim, addig teljesen elveszett voltam.
2021. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!