Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársnál gáz lenne...

Osztálytársnál gáz lenne bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a középsulit és már beszélgetünk a leendő osztályommal. Tök jó fejek meg minden, de egy lány különösen megtetszett.😍Annyira szép. Júniusba lesz a beiratkozás akkor talizunk. Ha élőbe is jól megvagyunk elhívjam randira vagy gáz hogy osztálytársam lesz 3 évig?
2021. máj. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon rossz ötletnek tartom, mert ha szakítotok, akkor is egy osztályban leszel vele minden héten legalább 4 évig napi 6 órát. Tapasztalat sajnos.
2021. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tepfal ***** válasza:
100%
Előbb ismerd meg, hogy milyen ember, utána gondolkozz ezen. Ha rögtön ezzel kezdesz, mielőtt megismernéd, honnan tudnád, hogy a kapcsolatod nem ér majd rossz véget és szívhatsz 3 évig? Értelmes emberek szakítás után is képesek kulturáltan viselkedni egymással, és szerintem kb. minden osztályban vannak párok és szakítások, de nem tudod, hogy mire számíthatsz, ha még alig ismered.
2021. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan próbáld meg. Nem lesz 3, 4 év szívás ha nem sikerül.


Nem tudom honnan jött ez, de ismerősi körben előfordult nem egyszer és sose volt azzal baj hogy el kellett viselni a másikat. Velem is volt ilyen aztán 1 hét után túltettük magunkat rajta.

2021. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha Vizöntő vagy akkor igen.
2021. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!