Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 5 éves osztálytalálkozó során...

5 éves osztálytalálkozó során nektek mi volt a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Volt olyan,aki pl meglepetést okozott? Vagy aki eléggé lezüllött?

2021. máj. 8. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt 1 osztálytalálkozó sem... nem mintha hiányolnám.
2021. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Az ált. sulis találkozó farokméregetés volt nálunk.

A gimnazistás pedig iszonyat jó baráti találkozó. Azok is beszéltek egymással teljesen felszabadultan akik amúgy a 4 év alatt 5x se beszéltek :D.


Pár lezüllött volt de ők nem jöttek el, pár nyalis meg pár extrémen pénzügyben sikeres nber volt.


Érdekes módon akik sikeresek voltak pénzügyben nem méregették a faszukat, csak tudtuk róla.

2021. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt tervezve általános iskola végén.

Egyik lány nagyon szerette volna ha minden évben egyszer összefutunk valahol.

De azóta több mint 9 év eltelt és senki egyszer nem írt se köremailt, senki nem beszélt senkivel.

Volt, hogy én meg egy régi osztálytárs barátnőm megbeszéltük, hogy összehívjuk a "csapatot" hogy beszélgessünk meg minden (4-en voltunk csajok) hát elég ciki volt, az a tipikus kínos csönd társaságban, mindenki mesélt mi hogy volt, kiderült ketten oda jártak egy darabig ahova én ez meglepett, legalább feloldodótt a kínos hangulat, de alapból mindenki más lett nagyon, sokkal csinosabbak voltak, azért valami felmutathatót is mondtak én is próbáltam azért de amúgy se voltam olyan jóban velük mert többször kihagytak sok mindenből egyyszer rájuk förmedtem hogy miért hagynak ki mindenből és persze akkor azért befogadtak...de úgy elhidegültünk nagyon...de jól esett azért újra látni őket de többet nem mennék ilyenre mert eleve kínos volt, kínosan éreztem is magam meg hát ezt úgy kell megszervezni hogy mindenki rá érjen ami lehetetlen szinte. Meg általános iskolai osztálytársamról kiderült,hogy egy barom meg elhordott mindennek miután nem akartam vele "baráti talira" menni..amúgy is csak egy osztálytárs volt nekem. Meg vele se akarok találkozni ha felbukkana egy ilyen osztálytalálokozón már ha elmennék rá..

2021. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pár lány kitalálta, hogy legyen és csak ők mentek el, szelfiztek egyet a tablókép előtt aztán beszélgettek.
2021. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az általános iskolás osztályom valami különleges, annyira jó osztály volt, hogy mindannyiunknak attól volt jó a gyerekkora, sűrűbben is találkozunk mint 5 év, nem is formális és mindig ugyanolyan szuper.

A középiskolai osztályom az más, egy darabig jártam a találkozókra, formális volt nagyon, az a számoljunk be arról h ki mit ért el.. semmi értelmét nem látom, hogy elmenjek, nem sok közünk van egymáshoz. Már nem járok.

2021. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!